Сольний фільм Флеша Езри Міллера майже дібрався до зйомок, але карантин

Хоча переплюнути важку долю фільма Нові мутанти (The New Mutants), дату релізу якого переносили вже чотири рази (останній з яких через коронавірус) складно, є ще один проект з приблизно тим же ступінем невезіння.  Сольний фільм про супергероя Флеша (The Flash), якого у DC Extended Universe грає Езра Міллер, ще не почали знімати, а він вже встиг пройти через десяток режисерів і сценаристів. Нині фільм збирається знімати режисер дилогії “Воно” (It) Енді Мускієтті, а проект, як виявляється, був як ніколи близьким до початку безпосереднього виробництва… Але корективи внесла пандемія коронавірусу COVID-19.

Координаторка каскадерських трюків Юніс Хутарт нещодавно зізналась у інтерв’ю виданную ScreenRant, що повинна була почати працювати над фільмом у квітні-травні цього року, проте через карантин праця була призупинена без конкретної дати поновлення. Оскільки у безпосередні обов’язки Хутарт входить кастинг каскадерської трупи, підготовка трюків та бойової хореографії фільму, попередні дати, зовсім не означають, що зйомки почалися б у той же період, проте це значно більш активна фаза виробництва фільму, до якої безпосередньо залучають також і акторів.

Втім, дата виходу фільму закріплена аж за 1 серпня 2022 року, тож якщо ситуація з вірусом піде на спад, він має всі шанси все ж таки дійти до знімального майданчику. Тим часом канал The CW відправив свого Флеша з однойменного телесеріалу на карантин, як і більшість серіалів так званого Arrowverse’у. У результаті, замість нових серій, будуть показувати повтори грандіозного кроссоверу “Криза на нескінченних Землях”, де серед інших був і Езра Міллер у невеликому камео, вперше повернувшись до ролі Флеша з “Ліги справделивості” (Justice League).

Читайте також

Funko випустить фігурки лікарів, які борються з коронавірусом

Funko

Супергерої DC на карантині: Бетвумен міняє виконавицю головної ролі і… повернення Болотяної істоти?

Gamescom 2020 пройде наприкінці серпня. Ось його повний розклад

Gamescom 2019

Безкоштовно подорожуйте світом у Assassin’s Creed

assassin's creed Odyssey

Девід Лінч знову розповідає про погоду на YouTube

Другий сезон “Мандалорця” не постраждає через covid-19

Мандолорець

The Golf Club 2019 у Steam зараз цілком безкоштовна!

The Golf Club 2019

Tokyo Game Show 2020 проведуть в онлайн-форматі

Tokyo Game Show 2020

Популярне