Маріо більше не світять мобільні платформи

Творець серії ігор Mario Шіґеру Міямото, кого подеколи називають «батьком сучасних відеоігор», повідомив виданню Variety, що, імовірно, вони не будуть робити акцент на мобільних іграх про вусатого маскота компанії, адже більше зацікавлені у створенні ігор для своєї консолі та її розвитку. Це відбулося напередодні виходу мультфільму Super Mario Bros.

Донині Nintendo створювали декілька мобільних ігор для Android та IOS як-от ранер Super Mario Run (60 млн дол. з першого року) та картингові перегони Mario Kart Tour (300 млн дол. з дня релізу). Вони мали непогані результати, але у контрасті із консоллю компанії, схоже, цих доходів було недостатньо. Наприклад, на Nintendo Switch було продано 52 мільйони копій Mario Kart 8 (можна придбати ключ на Eneba) станом на кінець 2022 року. Також була менш успішна гра у жанрі три в ряд Dr Mario World, яку закрили після 2 років існування.

Ґеймдизайнер Міямото розповів, що їм було непросто зробити зручне керування та адаптувати ігролад, щоб це відповідало консольному досвіду Nintendo. Свого часу завдяки увазі до користувацького досвіду Маріо вплинув на сучасні ігри (відео про це).

Поміж інших невдач Nintendo можна відокремити такі мобільні ігри як Dragalia Lost та Miitomo, що теж були закриті через деякий час після релізу. Тим не менш, Animal Crossing: Pocket Camp та Fire Emblem Heroes (огляд на Fire Emblem: Three Houses) все ще красуються у профілі Nintendo на мобільних платформах.

Ви також можете почитати про портативну революцію Nintendo Game Boy, а ще про особливості Nintendo Switch.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Нова Rainbow Six вийшла на мобільних з мультяшною стилістикою та роуґлайт-елементами

Rainbow Six: SMOL

Українська головоломка Oberty вже доступна в Steam i App Store

oberty 011

Трилогія GTA: Definitive Edition уже доступна на Netflix і мобільних платформах

Наскільки добре ви знаєте 3D-трилогію Grand Theft Auto (Тест)

Snoop Dogg відкрив свою ігрову студію

snoopdogg clean 1920x1080 b6e4dd7e24

Відкрито попередню реєстрацію на нову мобільну гру за всесвітом «Гаррі Поттера»

Harry Potter: Magic Awakened

Мелодія Маріо стала у одній лізі із Джоном Ленноном. Що?!

Super Mario Bros.

Палії картової гуми! Фінальний трейлер Super Mario Bros. Movie заговорив українською

super mario bros movie

Що робити ґеймеру, коли немає світла? Чим зайнятись в Блекаут

bkaout

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: