«Месники» від Square Enix провалилися у продажу

Компанія Square Enix поділилася з фанатами сумною, але очевидною новиною — Marvel’s Avengers сильно провалились в прокаті. Видавництву вдалося продати лише 60% запланованого тиражу — стартові продажі склали 3 млн примірників. Здавалося би, це доволі пристойна кількість, як на 2 місяці, та будь-який інший видавець радів би таким показникам. От тільки бюджет Marvel’s Avengers склав понад 100 млн, не рахуючи рекламних витрат, тож провал “Месників” обійшовся Square Enix в 62 млн доларів збитку. Хоча все одно доречним було би питання, куди пішли цих 100+ млн.

Втім, в цілому справи у Square Enix йдуть добре — загальні прибутки видавництва за півроку склали 1,66 млрд доларів, а продажі ігор за рік зросли на 40%.


Реліз Marvel’s Avengers відбувся 4 вересня 2020 року. Гра вийшла на PS4, Xboxe One, ПК, а скоро добереться і до PS5 з Xbox X та S. Гра отримала здебільшого негативні відгуки за малу кількість контенту, надмірний ґрайнд та агресивну монетизацію, не кажучи вже про поганий технічний стан. Наш огляд гри можна прочитати ось тут.

Читайте також

Мобільна NieR Re[in]carnation вийде на початку 2021 року

Nier

Ремастер класичної jRPG SaGa Frontier заплановано на 2021

Square Enix показала фігурки персонажів NieR: Automata за 3000 $

NieR: Automata

Square Enix назавжди дозволить співробітникам працювати з дому

Final Fantasy XV

Як Канг Завойовник потрапить до Четвертої Фази? (Теорії КВМ)

Канг Завойовник

Tomb Raider перезапустили… на мобілках

tomb raider reloaded

У Marvel’s Avengers завітає Кейт Бішоп

Marvel's Avengers

Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

Marvel Annihilation

Популярне