web analytics

Microsoft підписала 10-річну угоду з українським хмарним сервісом Boosteroid

Microsoft підписала угоду з українським ігровим хмарним сервісом Boosteroid, в рамках якої користувачі Boosteroid матимуть доступ до бібліотеки ПК ігор XBOX протягом наступних 10 років.

Boosteroid поділяють бажання Microsoft давати можливість грати якомога більшій кількості людей, у різних місцях та на різних платформах. Ми давно прагнемо надати гравцям можливість насолоджуватися улюбленими іграми на будь-якому пристрої, який у них знайдеться під рукою. Сьогоднішній анонс є ще одним кроком у цьому напрямку. Крім того, оскільки наша команда знаходиться в Україні, ми дуже щасливі, що Microsoft розвивається на українському ринку і ми працюватимемо разом над ініціативою підтримки нашої місцевої спільноти розробників ігор для подальшого інвестування в економічне відновлення країни.

Іван Швайченко, виконавчий директор Boosteroid

Це, звичайно, є ще одним бонусом для Microsoft для того, аби успішно закрити угоду про купівлю Activision Blizzard. У офіційному анонсі компанія розповіла, що разом з попередніми угодами на співпрацю, вони зможуть надати доступ до таких франшиз як Call of Duty понад 150 мільйонам гравців по всьому світу.

У анонсі Microsoft також згадали, що Boosteroid це не єдина їх співпраця з українською ігровою спільнотою, адже нещодавно вони додали українську локалізацію для консолей XBOX, а весною цього року відбудеться офіційний запуск Game Pass. До речі, якщо ви хочете спробувати Game Pass вже зараз, то радимо вам прочитати нашу інструкцію.

А якщо ви не знайомі з Boosteroid, але хочете побільше дізнатися про український ігровий хмарний сервіс, у якого вже понад 4 мільйони активних користувачів з усього світу, і який є найбільшим незалежним хмарним сервісом у світі, радимо вам подивитися наш огляд.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

Call of Duty: Black Ops 6 переосмислить керування героєм та не працюватиме без інтернету

p.ua.call of duty black ops 6

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Четвертий сезон у Call of Duty: Modern Warfare 3 стартує наступного тижня

p.ua.cod mv3 s4

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps