Microsoft стали на крок ближче до купівлі Activision Blizzard [ОНОВЛЕНО]

Microsoft виграли суд проти Федеральної торгової комісії щодо купівлі Activision Blizzard. Після 5 днів свідчень, федеральна суддя Жаклін Скотт Корлі відхилила клопотання комісії щодо блокування угоди в США.

Це наблизило Microsoft на крок ближче до закриття угоди ціною в 69 мільярдів доларів, однак у них все ще є одна проблема — Управління з питань конкуренції та ринків в Великій Британії. Компанії доведеться або ж домовитися з Управлінням, або ж знайти шлях обійти правила. Щодо цього питання 28 липня розпочнеться судове засідання.

Європейський регулятор дозволив закрити угоду ще у березні й Microsoft, теоретично, можуть спробувати це зробити в обхід Великої Британії, однак це буде доволі проблемно й компанія ймовірно буде намагатися знайти шлях аби угоду ухвалили й там.

Як би там не було, перемога у судді проти Федеральної торгової комісії є значним кроком для Microsoft та Activision Blizzard й можливо вже скоро угоду вдасться закрити.

ОНОВЛЕНО: Незадовго після перемоги у суді над Федеральною торговою комісією, віце-президент Microsoft, Бред Сміт, заявив, що компанія вирішила поставити на паузу апеляцію до суду щодо рішення Британського управління з питань конкуренції та ринків й вони спробують дійти до спільного рішення, яке задовільнить обидві сторони. Це означає, що закриття угоди між Microsoft та Activision Blizzard настільки близько, наскільки взагалі може бути.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Сем Альтман

Xbox стали партнерами з компанією, що спеціалізується на «GPT-подібних» NPC

xbox inworld AI

Філ Спенсер повернув безкоштовний Game Pass працівникам Microsoft

Філ Спенсер

В українському Steam різко подорожчали ігри Activision Blizzard

Sekiro

Ну ось і все! Microsoft нарешті купує Activision Blizzard

ms activision

Симкада для народу — Огляд Forza Motorsport

fm2023 gt3

Activision Blizzard не віддадуть Modern Warfare III і Diablo IV в Game Pass

call of duty modern warfare 3 jpeg 1600x900 crop q85

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: