Hasbro хоче, щоб Activision повернула ігри про трансформерів. Бажано відразу в Game Pass

Після перемоги Microsoft над Федеральною торговою комісією щодо купівлі Activision Blizzard пройшло вже чимало часу, проте коливання в ігровій індустрії все ще продовжуються. Компанія Hasbro, під час інтерв’ю для Transformers World, заявила, що ДУЖЕ хотіла б, щоб Microsoft відродила стару серію Transformers від Activision через Game Pass.

Activision випустила загалом 6 ігор за ліцензією Transformers, що виходили з 2007 року по 2015 рік на Xbox 360, ПК і PlayStation 3. Однак у 2017 Activision без жодних попереджень зняла їх із продажу. Гравці підозрювали, що це могло статися через припинення дії ліцензії, однак зазвичай видавці повідомляють про таке, а ось Activision аж до сьогоднішнього дня ніяк не коментувала це зникнення.  Звісно, якщо ви встигли купити їх у Steam чи маєте диск на Xbox, то можете спокійно запускати їх і зараз, але дилогія Fall of Cybertron / War for Cybertrom, а також Transformers: Devastation — це ті ігри, які невпинно були б у центрі уваги.

Що цікаво, сама Hasbro теж ніяк не коментувала цю ситуацію і тим паче нічого не казала про поновлення ліцензії, якщо дійсно саме це було причиною зняття ігор з продажу. Зате кинути гостре слівце в бік Activision Hasbro було нескладно.

Схоже, в Activision не впевненені, на яких саме носіях збережено ці ігри в їхній будівлі. Коли компанія поглинає компанію, яка поглинає компанію, речі губляться, і це дуже засмучує. Сподіваюся, що тепер, коли угода з Microsoft і Xbox просувається, вони переглянуть усі архіви та кожен жорсткий диск, бо ці ігри ідеально б доповнили Game Pass. Ми хочемо, щоб ці ігри повернулися, щоб люди мали можливість грати.

розповіли респонденти з Hasbro

 

Також представники компанії не відмовилися б від різноманітних і найнеочікуваніших кросоверів, за допомогою яких можна було б створити щось на зразок Transformers Pokemon, проте це тільки мрії.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Одразу дві частини Remnant зненацька стали доступними у Game Pass

Remnant

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Сем Альтман

Xbox стали партнерами з компанією, що спеціалізується на «GPT-подібних» NPC

xbox inworld AI

Філ Спенсер повернув безкоштовний Game Pass працівникам Microsoft

Філ Спенсер

Дорелізний стрім кампанії Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Гривня може зникнути з українського Steam?

steam uah

В українському Steam різко подорожчали ігри Activision Blizzard

Sekiro

Ну ось і все! Microsoft нарешті купує Activision Blizzard

ms activision

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: