Microsoft визнали, що Sony контролює 70% консольного ринку

Двобій між Microsoft i Sony за майбутнє Activision Blizzard потроху наближається до свого завершення. І поки Джим Раян досі носиться по чужих кабінетах з одним-єдиним аргументом, а Sony потай придбала собі чергову студію в колекцію, Microsoft встигла укласти угоду на 10 років із Nintendo про те, що нові Call of Duty виходитимуть на платформах японського гіганта, а також оголосити про співпрацю з Geforce Now, у межах якої ПК-версії всіх прийдешніх ігор Microsoft будуть доступні на хмарному сервісі.

А ще вчора Бред Сміт, президент Microsoft, виступив на пресконференції, де навів аргументи, чому Єврокомісія має схвалити угоду між Microsoft i Activision.

Погляньте-но на європейський ринок. Ринок, де частка Sony складає 80%. Загалом у світі розподіл іде десь 70 на 30. А в Японії взагалі 96 на 4. Так стабільно триває вже майже 20 років. Навіть минулого року, де Sony спершу мала проблеми з постачанням консолей, вона змогла відігратися у святковий період.

Власне, так і є. Коли було оголошено про угоду між Microsoft i Activision, Sony перебувала у значно вигіднішому фінансовому й медійному становищі. А завдяки колосальній лояльності спільноти до бренду ця угода була би їй, як мертвому кадило. Але тут на сцену вийшов Джим Раян, який місяцями горлав, що “Call of Duty >>> ігри самої Sony”, тим самим знецінюючи працю своїх же розробників. Додайте сюди ще зумисно розірвані Раяном перемовини стосовно партнерської угоди про Call of Duty на PS (до слова, закиди про ексклюзивність серії культивало якраз-таки керівництво Sony, бо подібні бізнесові рішення з налаштування спільноти проти себе може приймати хіба що Джим Раян) — і ось маємо ситуацію, за якої відкрите визнання Microsoft своїх слабких позицій гратиме їм на руку.

Ви хочете заблокувати цю угоду й ще більше укріпити панування Sony? Чи таки дозволите [Call of Duty] знайти ще 150 млн гравців?

звернувся Сміт до представників Єврокомісії

Наразі Єврокомісія ще не оголосила рішення зі свого повторного слухання. Чекатимемо нових подробиць.

Олег Куліков

Найбільший прихильник Ubisoft у цій країні. Давній фан RPG та stealth-ігор. Бетменолог зі стажем. Не вірить у спойлери.

  • Щось мені здається що Microsoft замовчує показники Nintendo для своєї зручності.

    • 1. Nintendo ніяк не перешкоджає угоді. Претензії висуває Sony, кажучи щось про монополію на тлі себе. Тож і порівнювати треба лише з нею.
      2. Nintendo не виробляє основних домашніх консолей, тому порівняння було би трохи некоректним — N не є прямим конкурентом обох компаній.
      2.1. Якби до порівняння все ж було би додано Nintendo (чисто з грошової точки зору), то навпаки закиди про "можливу монополію" виглядадали би ще смішніше.

  • АБСОЛЮТНО!
    та й взагалі ринкова економіка не така вже і ринкова, бо так звані "розвинуті" країни просто КИШАТЬ всяким монополіями чи дуополіями...

    • 1. ніхто й не казав що ринкова економіка є ідеальною формою ділових відносин
      2. монополії і олігополії це скоріше побічний ефект ринкових відносин
      3. в правильних руках монополії можуть бути корисними та ефективними, наприклад deutsche bahn в Німеччині чи норвезький пенсійний фонд.
      4. якщо глянути в історію, то "скажений" капіталізм виявився кращим за "людяний" комунізм

      • 1. я десь писав слово "ідеальна"?
        2. основним і побічним ефектом ринкових відносин мають бути РИНКОВІ ВІДНОСИНИ. все інше - НЕРИНКОВІ відносини. для цього у всіх нормальних країнах навіть є АНТИМОНОПОЛЬНЕ законодавство, яке чомусь практично ніколи не виконується...
        3. монополія навіть в руках БОГА є дефектною! почитай біблію, якщо не віриш - там абсолютно кожен "план" провалюється!
        4. я десь згадував комунізм? "ви знову все звели до комунізму" (с)

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

21 годину

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

22 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.