Мініатюрна краса: дізнайтеся як знімали трейлер Desperados III

Як відомо, простим геймплейним трейлером підкорити серця ґеймерів можна, але самим одним ігроладом “чипляти” було б вкрай невинахідливо. THQ Nordic так і вирішили, підрядивши знімати трейлер кінематографіста Клеменса Вірта. Спеціалізацією цієй людини з дуже прямими руками — мініатюри і макро-фігури. Тож, так: більша частина того, що ви бачите в трейлері це не графіка, це ретельно і старанно зроблені, розкрашені і відзняті фігурки, розмір багатьох з яких ледь перевищує декілька сантиметрів.

Втім, чи не цікавіше за сам трейлер є невеличкий ролик про те, як Вірт ретельно робив і знімав всю цю красу. Дивитись на те, як режисер майструє всі ці крихітні будиночки, ліси, прерії, залізниці й розфарбовує пронумерованих ковбоїв дуже надихає.

Втім, зовсім не факт, що натхнення від всього цього вистачить окрім майстрування власних будиночків і пошуків наборів солдтиків чи мініатюр Warhammer по шухлядам ще й на саму гру, реліз якої намічено на 16 червня. Дізнатись чи має сенс її придбати вам допоможе свіжий випуск нашого Порадника ґеймера.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

THQ Nordic пожертвував 498 тис. євро українцям

thqnordic logo

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

THQ Nordic

Destroy All Humans! 2 Reprobed захопить Землю наприкінці серпня

Destroy All Humans! 2 Reprobed

[ОНОВЛЕНО] Алек Болдвін випадково застрелив операторку з України під час зйомок фільму в Нью-Мексико

Боб Губко, Outcast та Jagged Alliance 3: що показали на презентації THQ Nordic

Darksiders III вийде на Nintendo Switch

THQ Nordic викупили авторів Duke Nukem

duke nukem

Після 11 років відсутності, Second Sight повернулася до Steam

Second Sight

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: