Мініатюрна краса: дізнайтеся як знімали трейлер Desperados III

Як відомо, простим геймплейним трейлером підкорити серця ґеймерів можна, але самим одним ігроладом “чипляти” було б вкрай невинахідливо. THQ Nordic так і вирішили, підрядивши знімати трейлер кінематографіста Клеменса Вірта. Спеціалізацією цієй людини з дуже прямими руками — мініатюри і макро-фігури. Тож, так: більша частина того, що ви бачите в трейлері це не графіка, це ретельно і старанно зроблені, розкрашені і відзняті фігурки, розмір багатьох з яких ледь перевищує декілька сантиметрів.

Втім, чи не цікавіше за сам трейлер є невеличкий ролик про те, як Вірт ретельно робив і знімав всю цю красу. Дивитись на те, як режисер майструє всі ці крихітні будиночки, ліси, прерії, залізниці й розфарбовує пронумерованих ковбоїв дуже надихає.

Втім, зовсім не факт, що натхнення від всього цього вистачить окрім майстрування власних будиночків і пошуків наборів солдтиків чи мініатюр Warhammer по шухлядам ще й на саму гру, реліз якої намічено на 16 червня. Дізнатись чи має сенс її придбати вам допоможе свіжий випуск нашого Порадника ґеймера.

Читайте також

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Що показали на PC Gaming Show 2020

Mafia Remake

Що показали на Summer of Gaming (День Третій)

Total War: Troy

Що показали на Summer of Gaming (День Другий)

XIII

Що показали на Summer of Gaming (День Перший)

wasteland 3

Пригадуєте Kingdoms of Amalur: Reckoning? У серпні вона отримає ремастер

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

THQ Nordic та Koch Media обмінялися правами на декілька серій ігор

Red Faction: Armagedon

Оприлюднено новий трейлер Desperados III з датою релізу

Desperados III

Популярне