web analytics

Мініатюрна краса: дізнайтеся як знімали трейлер Desperados III

Як відомо, простим геймплейним трейлером підкорити серця ґеймерів можна, але самим одним ігроладом “чипляти” було б вкрай невинахідливо. THQ Nordic так і вирішили, підрядивши знімати трейлер кінематографіста Клеменса Вірта. Спеціалізацією цієй людини з дуже прямими руками — мініатюри і макро-фігури. Тож, так: більша частина того, що ви бачите в трейлері це не графіка, це ретельно і старанно зроблені, розкрашені і відзняті фігурки, розмір багатьох з яких ледь перевищує декілька сантиметрів.

Втім, чи не цікавіше за сам трейлер є невеличкий ролик про те, як Вірт ретельно робив і знімав всю цю красу. Дивитись на те, як режисер майструє всі ці крихітні будиночки, ліси, прерії, залізниці й розфарбовує пронумерованих ковбоїв дуже надихає.

Втім, зовсім не факт, що натхнення від всього цього вистачить окрім майстрування власних будиночків і пошуків наборів солдтиків чи мініатюр Warhammer по шухлядам ще й на саму гру, реліз якої намічено на 16 червня. Дізнатись чи має сенс її придбати вам допоможе свіжий випуск нашого Порадника ґеймера.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)

Розпочалися зйомки фільму «Трон 3» з Джаредом Лето

tron

Sony розповіла про стан екранізацій God of War i Horizon Zero Dawn

top10playstationexclusives

Розпочалися зйомки українського фільму жахів «Конотопська відьма»

Конотопська відьма

Гільдія акторів завершила страйк

Гільдія акторів страйк

Сценарій до 2 сезону One Piece вже готовий. Коли очікувати продовження?

one piece

Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

alone in the dark reboot