«Місія неможлива: Нація ізгоїв» — український трейлер

Слідом за тизером, творці п’ятої частини франшизи «Місія неможлива», показали повноцінний трейлер, який українські умільці вже встигли продублювати рідною мовою. Разом з тим, стала відома українська назва фільму — «Місія неможлива: Нація ізгоїв».

Як можемо дізнатись з трейлеру, цього разу Ітан Гант змагатиметься з таємничою організацією “Синдикат”. Погоні, бійки, розкішне вбрання і неможливі завдання, — за це все можете не хвилюватись. Цього тут буде вдосталь.

В український прокат стрічка надійде 6 серпня 2015.

Семен Брилінський

Менеджер оглядів порталу. Перфекціоніст-аматор. Місцевий набридайло і нагадувальник. Відчуває страх до спойлерів.

  • Дуже зацікавило, Том Круз нібито сам виконує усю "акробатику" без дублерів?
    п.с. ІЗГОЇВ ? ВИ СЕРЙОЗНО ? втф

    • Згоден. У цьому випадку більше підходить слово "вигнанці", але "ізгої" зручніше для дублювання.

          • (Історія УРСР, I, 1953, 65) про слово яке використовувалось в XI—XIIст, ніколи не чув аби його використовували в українській мові, можливо історично і лексично воно правильно, але особисто я це слово сприймаю як "росизм", бо воно там більш поширене і використовується в сучасній рос. мові.

          • Цікаво, а трейлер набрав би майже 2000 переглядів на цьому каналі, якби малограмотним даунятам не здалося, що слово ІЗГОЇ вжито неправильно?

            Слово вжите правильно. Помилки нема. Це таке ж українське слово, як і багато інших. Воно є в нинішньому словнику, радянському і дорадянському, а також використовувалося не одне століття до того нащими пращурами.

            Однак у цьому дубляжі слово ІЗГОЇ обране також тому, що його вимова за артикуляцією майже повністю збігається з артикуляцією слова ROGUE, яке в оригіналі. Слово ВИГНАНЦІ, яке пропонують бідні на ерудицію вишиватники, теж правильне, але не пасує при дублюванні, бо воно втричі довше при артикуляції.

          • Не варто так дратуватись, я ж не пишу від імені 2000, чи загалом усієї України? :)
            чи Вас так збентежило слово "дурня"? Чи краще взагалі нічого не писати, хай буде просто "цнотлива" статейка, без жодного коментаря?

EA проводить нову масштабну хвилю скорочень

EA продовжує реструктуризацію — скорочення торкнулися одразу кількох напрямків, включаючи службу підтримки гравців, рекрутинг, IT…

10 хвилин

Rockstar оприлюднила офіційну вартість GTA VI

Компанія Rockstar Games нарешті оголосила ціну на GTA VI, підтвердивши при цьому, що на момент…

1 годину

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

2 години

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

3 години

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

5 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

6 години

This website uses cookies.