web analytics

У Skyrim тепер є система Nemesis, як у Shadow of Mordor

Користувацькі модифікації творять дива зі старенькою The Elder Scrolls V: Skyrim, популярність якої не перестає падати. Так, у липні ми писали про мод, що додає реалістичну фізику килима, об який можна навернутись, якщо його не поправити. На цей же раз моддер під ніком Syclonix додав у Skyrim систему Nemesis із Middle-earth: Shadow of Mordor та Middle-earth: Shadow of War (наш огляд).

Встановивши мод Shadow of Skyrim, кожен противник, що перемагатиме вас у бою ставатиме вашою Немезидою. Він отримуватиме унікальне ім’я, підвищення характеристик, а також спеціальний баф. Наприклад, аргоніанський вампір на ім’я «Руйнівник-багатьох-щитів» із бафом «Щитолом». Ви ж, при поразці матимете ситуативний або випадковий негативний ефект. Наприклад, заборону на використання щитів. При цьому ваша Немезида зможе взяти ваше спорядження та використовуватиме його проти вас. Дія негативного ефекту триватиме доти, доки не виконаєте новий квест із вбивством своєї Немезиди. Згідно слів автора, це заохочуватиме гравця досліджувати ігровий світ з новими умовами, а також вмотивує його якнайшвидше вбити Немезиду, адже він не лише зніме негативний ефект, а отримає позитивний натомість. Наприклад, перемога над «Руйнівником-багатьох-щитів» зніме негативний ефект «Не можна використовувати щити» та надасть позитивний «Щитолом» тепер уже вам.

Shadow of Skyrim спеціально зроблено максимально сумісним із іншими модифікаціями, тож гадаю він буде частенько з’являтись у користувацьких збірках.

Але, є одне “але”. Як повідомляє Syclonix, Shadow of Skyrim не є повною копією системи Nemesis з Shadow of Mordor/War, а має свої унікальні особливості, тож якщо хочете відчути повною мірою цю систему, то придбайте Shadow of Mordor/War і підтримайте її розробників Monolith Games!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Від «Відьмака» до Elden Ring: на фестивалі FANCON пройде концерт ігрової музики від LUMOS Orchestra

lumos1

Skyrim VR — максимальне занурення у світ TES 5 (Таємна кімната)

skyrim vr це ДИВО! Ігри playstation vr на ps4 українською

Skyrim назавжди змінив RPG ігри в 2011 році? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 10 29 131428

Стрім настільного Skyrim

Skyrim

Skyrim незабаром вийде знову

Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim – секрети і відсилки | Бюро деталей від Nikattica

skyrim facts play ua

Ось як The Elder Scrolls V: Skyrim виглядала б на PS1

Skyrim

Святковий стрім Skyrim!

Skyrim