Новий мод для Skyrim додає небезпеку від килимів

Межа між реалізмом і реалістичністю існує і стає тим більш очевидною коли треба робити збалансований ігролад. Тим не менш завжди цікаво, коли модифікації на якусь гру вдається додати щось реалістичне, але так щоб від цього можна було б отримати задоволення. Новий мод для The Elder Scrolls V: Skyrim, зроблений користувачем johnskyrim з Великої Британії як раз з цієї когорти. З одного боку він додає у гру до болі (часто буквально) знайому ситуацію з реального життя. З іншого боку в цьому моді є можливість використати її як стратегічне знаряддя, завівши ворога в не смертельну, але болючу пастку.

Якщо коротше і до діла, мод JS Rumpled Rags додає реалістичну фізику килима, об який тепер можна навернутись, якщо його не поправити.

Поки що не зрозуміло, чи може сам гравець спіткнутись об килим, але праця johnskyrim вражає: у грі доступно більш як 50 погано заправлених, м’ятих і просто підступних килимів  на будь-який смак. Скачати мод можна на NexusMods.

The Elder Scrolls V: Skyrim вийшла у 2011 році і досі є популярною. Bethesda не впускає жодної можливості знов і знов продати легендарну гру, а творчості прихильників нема меж, від модів які вже самі по собі мають культовий статус до намагань уявити, що було б якщо шедевр вийшов би на першу PlayStation.

У 2021 році багато людей знову купили Skyrim, бо так треба.

Читайте також

Спільнота працює над українською локалізацією найглобальнішої модифікації до Fallout 4

Fallout 4

Фанат переклав українською та зібрав разом купу модифікацій для Fallout 4

Fallout 4

Мод який перетворює Skyrim на міні-MMO побив рекорди скачувань

skyrim

Слухай, а купи Skyrim 2021!

Skyrim

Рахуємо дні до оновлення у No Man’s Sky разом з кошмарною головою

Ось як Bloodborne виглядає від першої особи

Bloodborne

Як моди змінили ігрову індустрію? (Rendaros UA)

Паровозик Томас, Рікардо Мілош та рожеві динозаври: 5 кумедних модів для Resident Evil Village

Resident Evil Village

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: