Новий мод для Skyrim додає небезпеку від килимів

Межа між реалізмом і реалістичністю існує і стає тим більш очевидною коли треба робити збалансований ігролад. Тим не менш завжди цікаво, коли модифікації на якусь гру вдається додати щось реалістичне, але так щоб від цього можна було б отримати задоволення. Новий мод для The Elder Scrolls V: Skyrim, зроблений користувачем johnskyrim з Великої Британії як раз з цієї когорти. З одного боку він додає у гру до болі (часто буквально) знайому ситуацію з реального життя. З іншого боку в цьому моді є можливість використати її як стратегічне знаряддя, завівши ворога в не смертельну, але болючу пастку.

Якщо коротше і до діла, мод JS Rumpled Rags додає реалістичну фізику килима, об який тепер можна навернутись, якщо його не поправити.

Поки що не зрозуміло, чи може сам гравець спіткнутись об килим, але праця johnskyrim вражає: у грі доступно більш як 50 погано заправлених, м’ятих і просто підступних килимів  на будь-який смак. Скачати мод можна на NexusMods.

The Elder Scrolls V: Skyrim вийшла у 2011 році і досі є популярною. Bethesda не впускає жодної можливості знов і знов продати легендарну гру, а творчості прихильників нема меж, від модів які вже самі по собі мають культовий статус до намагань уявити, що було б якщо шедевр вийшов би на першу PlayStation.

У 2021 році багато людей знову купили Skyrim, бо так треба.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Офіційна підтримка модів для Baldur’s Gate 3 може затриматися через токсичних гравців

bg3

CAPCOM проміняла Denuvo на російський DRM-захист сумнівного походження

p.ua.capcom

Модер перетворив Baldur’s Gate 3 у справжній бойовик з вогнепальною зброєю і брутальним головним героєм

Baldur's Gate 3

Portal: Revolution нарешті вийшла у Steam

Portal: Revolution

«Відьмак 3» отримає офіційний редактор квестів

witcher thumbs up

Творці GTA V не хочуть, щоб ви говорили мікрофоном з NPC як з Chat-GPT

gta 5

DOOM AWARDS — Нова яскрвава подія для фанатів класики!

Doom Awards

Спільнота працює над українською локалізацією найглобальнішої модифікації до Fallout 4

Fallout 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: