Мод який перетворює Skyrim на міні-MMO побив рекорди скачувань

Доки окремі моди для Skyrim додають у гру, якій більш як десять років, такі чудові і потрібні речі як небезпечність килимів, офіційно найбільш популярний мод для гри змінює її жанр. Skyrim Together Reborn фактично дозволяє перетворити гру на міні-MMO в якому одночасно грати зможуть 30 чи більше людей (творці моду тестували на кількості у 30). За лічені дні мод став найбільш популярним по грі на NexusMods, привернувши увагу таких видань як PC Gamer кількістю скачувань у більше 50 000. Однак з того часу скачувань стало вже 75 000 (унікальних, загалом цифра вже перевищує 100 000). Це залишає далеко позаду попередній найбільш популярний мод, який скачали 30 000 разів.

Творіння The Together Team досить просте в додаванні до гри, хоча певні обмеження все ж існують: зі Skyrim VR цей мод працювати не буде, а Special Edition годиться лише починаючи з версії 1.6. Skyrim не був би Skyrim, якби мод не викликав нові баґи, але якщо вірити враженням тих, хто же бігав у відкритому світі з друзями, баґи ці не критичні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці GTA V не хочуть, щоб ви говорили мікрофоном з NPC як з Chat-GPT

gta 5

DOOM AWARDS — Нова яскрвава подія для фанатів класики!

Doom Awards

Спільнота працює над українською локалізацією найглобальнішої модифікації до Fallout 4

Fallout 4

Фанат переклав українською та зібрав разом купу модифікацій для Fallout 4

Fallout 4

Новий мод для Skyrim додає небезпеку від килимів

JS Rumpled Rags

Слухай, а купи Skyrim 2021!

Skyrim

Рахуємо дні до оновлення у No Man’s Sky разом з кошмарною головою

Ось як Bloodborne виглядає від першої особи

Bloodborne

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: