Mortal Kombat 11 отримає версію для PS5 і XSX, кросплей… і Рембо

Нещодавно представники NetherRealm обіцяли нам новини стосовно майбутнього Mortal Kombat 11, яка вже встигла стати одним із найуспішніших файтингів в історії. Зважаючи на те, що розробники задовго до релізу розповідали, що готують гру на довгі роки, очевидно було, що новини будуть якось пов’язані з новим поколінням дійсно.

І дійсно, 17 листопада  для Xbox та PS5 вийде Mortal Kombat 11 Ultimate, яке міститиме базову гру, Kombat Рack 1 з шістьома додатковими бійцями, доповнення Aftermath і свіженьким Kombat Pack 2, куди ввійдуть Міліна, Рейн і Джон Рембо. Причому Сильвестр Сталлоне не лише подарує йому зовнішність, а й голос (як це вже робив Пітер Веллер для Робокопа — а от Термінатора лише змалювали з Арнольда, голос у нього чужий).

Як і годиться, версії для нових консолей матимуть підвищену роздільність, графічні поліпшення, пришвидшене завантаження та — увага! — кросплей не лише між двома брендами, а й їх поколіннями. Тобто гравці на PS4, PS5, Xbox One та Xboх Series X\S зможуть грати разом. ПК і Switch, на жаль, поки залишися осторонь кросплею, хоча повна версія гри буде доступна і там.

Передзамовити МК11 Ultimate можна буде, починаючи з 15 жовтня. А якщо ви вже маєте базву гру, доповнення і перший набір бійців, то ви зможете придбати Kombat Pack 2 окремо за 15 доларів. У обох випадках передзамовникам дістануться додаткові скіни для Нуба Сайбота, Лю Кена і Скарлет.

Читайте також

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 продалася накладом у понад 8 мільйонів примірників

mortal kombat

Робокоп проти Термінатора: Згадати все

NetherRealm набридло працювати над Mortal Kombat

NetherRelam

Нові добивання у Mortal Kombat 11 такі милі, що можна вмерти

Mortal Kombat 11

Доповнення Aftermath додасть до Mortal Kombat 11 Робокопа

mortal kombat 11

Героїв Mortal Kombat 11 малювала українська художниця

Владислава Гладкова

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

Популярне