Mortal Kombat 11 отримає версію для PS5 і XSX, кросплей… і Рембо

Нещодавно представники NetherRealm обіцяли нам новини стосовно майбутнього Mortal Kombat 11, яка вже встигла стати одним із найуспішніших файтингів в історії. Зважаючи на те, що розробники задовго до релізу розповідали, що готують гру на довгі роки, очевидно було, що новини будуть якось пов’язані з новим поколінням дійсно.

І дійсно, 17 листопада  для Xbox та PS5 вийде Mortal Kombat 11 Ultimate, яке міститиме базову гру, Kombat Рack 1 з шістьома додатковими бійцями, доповнення Aftermath і свіженьким Kombat Pack 2, куди ввійдуть Міліна, Рейн і Джон Рембо. Причому Сильвестр Сталлоне не лише подарує йому зовнішність, а й голос (як це вже робив Пітер Веллер для Робокопа — а от Термінатора лише змалювали з Арнольда, голос у нього чужий).

Як і годиться, версії для нових консолей матимуть підвищену роздільність, графічні поліпшення, пришвидшене завантаження та — увага! — кросплей не лише між двома брендами, а й їх поколіннями. Тобто гравці на PS4, PS5, Xbox One та Xboх Series X\S зможуть грати разом. ПК і Switch, на жаль, поки залишися осторонь кросплею, хоча повна версія гри буде доступна і там.

Передзамовити МК11 Ultimate можна буде, починаючи з 15 жовтня. А якщо ви вже маєте базву гру, доповнення і перший набір бійців, то ви зможете придбати Kombat Pack 2 окремо за 15 доларів. У обох випадках передзамовникам дістануться додаткові скіни для Нуба Сайбота, Лю Кена і Скарлет.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Росіяни обвалили рейтинг Mortal Kombat 1 на Metacritic

Mortal Kombat 1

«Файтинг, на який треба рівнятися всім»: перші оцінки Mortal Kombat 1

mortal kombat 1 beta access explained and how to play 1

NetherRealm опублікували системні вимоги нової Mortal Kombat

Mortal Kombat 1

Warner Bros. анонсували Mortal Kombat 12. Але поки не для всіх

Mortal Kombat 11

Цензура в Україні та світі. Заборона Mortal Kombat 11. Поява вікових рейтингових систем (Артем Лис)

Цензура та mk 4 3

Ця гра змінила індустрію ігор назавжди. 30 років Mortal Kombat (Артем Лис)

mortal kombat part i thumb 1 2

Перевіряйте бібліотеку: Xbox Game Pass поповнився десятьма іграми для усіх платформ

Mortal Kombat 11

Українські іграшки з персонажами Mortal Kombat 11 зі спеціальною знижкою для читачів PlayUA

Mortal Kombat 11

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: