Mortal Kombat 11 отримає версію для PS5 і XSX, кросплей… і Рембо

Нещодавно представники NetherRealm обіцяли нам новини стосовно майбутнього Mortal Kombat 11, яка вже встигла стати одним із найуспішніших файтингів в історії. Зважаючи на те, що розробники задовго до релізу розповідали, що готують гру на довгі роки, очевидно було, що новини будуть якось пов’язані з новим поколінням дійсно.

І дійсно, 17 листопада  для Xbox та PS5 вийде Mortal Kombat 11 Ultimate, яке міститиме базову гру, Kombat Рack 1 з шістьома додатковими бійцями, доповнення Aftermath і свіженьким Kombat Pack 2, куди ввійдуть Міліна, Рейн і Джон Рембо. Причому Сильвестр Сталлоне не лише подарує йому зовнішність, а й голос (як це вже робив Пітер Веллер для Робокопа — а от Термінатора лише змалювали з Арнольда, голос у нього чужий).

Як і годиться, версії для нових консолей матимуть підвищену роздільність, графічні поліпшення, пришвидшене завантаження та — увага! — кросплей не лише між двома брендами, а й їх поколіннями. Тобто гравці на PS4, PS5, Xbox One та Xboх Series X\S зможуть грати разом. ПК і Switch, на жаль, поки залишися осторонь кросплею, хоча повна версія гри буде доступна і там.

Передзамовити МК11 Ultimate можна буде, починаючи з 15 жовтня. А якщо ви вже маєте базву гру, доповнення і перший набір бійців, то ви зможете придбати Kombat Pack 2 окремо за 15 доларів. У обох випадках передзамовникам дістануться додаткові скіни для Нуба Сайбота, Лю Кена і Скарлет.

Читайте також

Файтинги Injustice отримають анімаційну екранізацію

Injustice

Стартував продаж мерчу Mortal Kombat 11 українського виробництва!

Відома співачка зіграє Міліну в Mortal Kombat 11?

Франшиза “Зловісні мерці” повернеться до повного метру і, можливо, ігор

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 продалася накладом у понад 8 мільйонів примірників

mortal kombat

Робокоп проти Термінатора: Згадати все

NetherRealm набридло працювати над Mortal Kombat

NetherRelam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: