web analytics

Warner Bros. анонсували Mortal Kombat 12. Але поки не для всіх

Цієї ночі Warner Bros. звітували перед інвесторами й правлінням Discovery (які з квітня 2022 є новими власниками Warner Media). Крім фінансових результатів за останні місяці, в центрі уваги також були нещодавні анонси кіновсесвіту DC й здобутки Hogwarts Legacy. Зокрема, завдяки цьому звіту ми довідалися, що гра за перших 2 тижні продалася накладом у 12 млн примірників і заробила 850 млн доларів (передусім завдяки делюкс-виданню).

На хвилі таких новин, які дуже навіть позитивно вплинуть на вартість акцій Warner Bros. Discovery, виконавчий директор Девід Заслав вирішив підкинути ще трохи дров у багаття, зробивши кілька анонсів.

По-перше, New Line Cinema (яка є внутрішнім лейблом WB) уже веде активну роботу над новим фільмом за мотивами “Володаря Перснів”. Це буде не ремейк фільмів Пітера, а цілком самостійна історія. До слова, Пітер Джексон і його співпродюсери Френ Волш та Філіппа Боєнс підтвердили, що Warner Bros. постійно тримали їх у курсі стосовно проєкту, і хоча трійця ще не повідомила, працюватиме вонад новим фільмом чи ні, Джексон про нього кращої думки, ніж про “Персні Влади”.

По-друге, Netherrealm таки дійсно повним ходом розробляє Mortal Kombat 12, і гра має вийти в 2023 році. Втім, воно й не дивно зважаючи на нещодавні натяки працівників студії. А Ед Бун у листопаді взагалі ледь не прямим текстом усе сказав.

Наразі про загадані проєкти відомо лише в загальних рисах завдяки безпосереднім учасникам звітної конференції. Втім, навряд чи нам цими днями покажуть трейлер чи бодай скріншоти — Заслав тут укотре випередив запланований старт рекламної кампанії, щоби переконати власників компанії, мовляв, дивіться, вслід за одним ігровим хітом в нас буде ще один.

І таки буде, бо в силі бренду МК сумніватися не доводиться: Mortal Kombat 11 продалася накладом в 15 млн примірників, що є другим найпродаванішим файтингом в історії після Super Smash Bros (30 млн). Сподіваємося тільки, що MK12 не матиме матеріалів, які завадять продавати її в Україні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

$200 000 000 на смітник. Історія провалу Suicide Squad: Kill the Justice League

suicide squad kill the justice league joker

Nintendo придбала студію, яка портувала Hogwarts Legacy на Switch

hogwarts legacy

Ігри Adult Swim від Warner Bros. все ж не покинуть цифрових крамниць

samurai jack

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Warner Bros. уже почала роботу над новою «Матрицею»

p.ua.Годдард

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

Warner Bros. видаляє близько 20 ігор Adult Swim з цифрових крамниць

Rick and Morty: Virtual Rick-ality