web analytics

MSI презентувала нові ноутбуки з процесорами Intel Core 11-го покоління

Автор: PlayUA @playua

Нещодавно в Києві було проведено презентацію нових ноутбуків MSI на базі процесорів Intel Core 11-го покоління та з відеокартами NVIDIA GeForce RTX 30-ї серії. Завдяки цьому ноутбуки стали більш продуктивними, енергоефективними та потужними. А деякі навіть отримали сертифікацію EVO, про яку я розповідав на прикладі іншого ноутбука. Тож можна привітати MSI з новим досягненням: тепер і їхні ультрабуки відповідають всім (дуже багатьом) новим вимогам Intel, що стосуються нової платформи.

Усього два місяці назад ми дивились на нове покоління ноутбуків MSI на онлайн-презентації, а вже зараз мацаємо руками найсвіжіші досягнення їхніх інженерів.

Що ж показали?

А показали нам по одному представнику з кожної лінійки:

  • Business & Productivity — Prestige 14/15 та Modern 14/15
  • Content Creation — Creator Z16
  • Gaming — GE76/GE66 Raider, GL76/GL66 Pulse та GF76/GF66 Katana

Також на ринок України мають доїхати ще ноутбуки GS76 Stealth та GS66 Stealth, але на саму презентацію вони не встигли. Мабуть, київські затори їх зжерли.

MSI Prestige 14/15 та Modern 14/15

Почали показ із бізнесової лінійки Prestige 14/15. І тут є чим похизуватись, адже це саме той ряд ноутбуків, який після багатьох прискіпливих тестувань Intel отримав відповідні сертифікати та тепер працює на платформі Intel EVO. А це означає, що в ньому по замовчанню ви зможете знайти Thunderbolt 4, Wi-Fi 6E, не менше 8ГБ оперативної пам’яті, SSD PCIe Gen 4 з не менше ніж 256ГБ, Bluetooth 5 тощо. Ноутбук буде дуже швидко запускатись як після сну, так і після повного вимкнення. Повного заряду акумулятора має вистачати щонайменше на 9 годин роботи. MSI заявляють 16+ годин для Prestige 15 та 10+ годин для Prestige 14. Подивимось, наскільки це реально, коли отримаємо щось на огляд. Якщо отримаємо :)

У ноутбуках Prestige 14 на платформі EVO відсутня дискретна відеокарта. В них буде використовуватись вбудоване відеоядро процесора Intel Iris Xe, яке дозволяє грати в багато навіть сучасних ігор. Комплектуватимуться вони процесорами Intel Core i7 11-го покоління. В інших ноутбуках цієї лінійки використовуються відеокарти NVIDIA GeForce GTX 1650 (GDDR6 4ГБ) та процесори Intel Core i5 та i7 (i7-1195G7 або i5-1155G7).

MSI Modern 14/15 відрізнятиметься від Prestige наявністю мобільних відеокарт та простішим екраном. Варіацій Prestige та Modern буде декілька, тому більш детально ознайомитись зі специфікаціями пропоную на офіційному сайті MSI.

MSI Creator Z16

Коли ми побачили MSI Creator Z16 на стенді, то він одразу припав мені до душі. Стильний, витончений, з яскравим, і як виявилось потім, сенсорним екраном — ммм, краса. Кожна клавіша має індивідуальну підсвітку MiniLED-світлодіодами, що теж виділяло ноутбук серед інших продуктів, присутніх на стенді. Підсвітка яскравіша і, за заявами виробника, на 23% економніша за звичайну LED-підсвітку. Екран 16 дюймів, має співвідношення сторін 16:10 та роздільність QHD+ (2560×1600) з частотою 120 Гц та яскравістю 400 ніт. Він відкалібрований на заводі за специфікацією CalMAN, має широке кольорове охоплення 100% DCI-P3 та кольоропередачу Delta E<2. Екран можна розгорнути на 180°.

На борту Creator Z16 можна буде побачити або Intel Core i7, або Intel Core i9 11-го покоління (Tiger-Lake H), топову NVIDIA GeForce RTX 3060 (6ГБ, GDDR6), SSD PCIe Gen 4 та ексклюзивну систему охолодження MSI Cooler Boost Trinity, що дозволить виконувати на ноуті найважчі робочі задачі спеціалістам як творчих, так і інженерних професій.

Звісно, для контентмейкерів важливо мати купу різноманітних портів на робочому ноуті, чим Creator Z16 може потішити: 2 x Thunderbolt 4, 2 x USB-A 3.2, microSD-кардрідер (шкода, що не SD) з підтримкою карт UHS-III та комбінований аудіороз’єм. А також Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 тощо.

Товщина Creator Z16 складає всього 16мм, а вага — близько 2,2кг. Здається, корпус повністю металевий, але це не точно. Точно те, що ціна такого щастя — майже 90 000 грн (на момент написання цього тексту).

Ми залипли біля цього ноутбука надовго: якісна картинка, потужна відеокарта та сенсорний екран не відпускали нас. Більш детально пропонуємо ознайомитись з ним на сайті MSI.

Ігрові ноутбуки MSI Raider, Pulse, Stealth та Katana

Ґеймерський напрямок для MSI найголовніший, тож кількості представлених моделей саме в цьому сегменті не варто дивуватись. Тут нам показали ноутбуки на всі смаки (майже) та на будь-який бюджет. Всі ноутбуки побудовано на базі процесорів не нижче Intel Core i7 11-го покоління за єдиним винятком —  MSI GF66 Katana. В ній стоятиме Intel Core i5 11Gen. Окремо варто відзначити найтоповішу ігрову модель — MSI GE76 Raider.

Ноутбук MSI GE76 Raider комплектується Intel 11th Gen Core i9-11980HK, відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3080 або 3070, оперативкою до 64 ГБ DDR4-3200, 2ТБ PCIe Gen 4 і вже звичними для нових ноутбуків Thunderbolt 4, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2. Охолодження цього велетня забезпечує система Cooler Boost 5 зі збільшеними вентиляторами та ширшими тепловими трубками.

Ноутбуки GE Raider нафаршировані купою портів, що допоможуть відмовитись від будь-яких перехідників та адаптерів: 2 х USB 3.2 Gen 1, 2 х USB 3.2 Gen 2, HDMI (8K 60Гц), порт Mini Display 1.4, комбінований аудіо роз’єм, LAN та роз’єм для SD-карт.

Екрани нової лінійки ігрових ноутбуків MSI можуть бути як 120Гц (Katana та Pulse), 165Гц (Stealth) так і 300/360Гц (Raider).

Яскравим дизайнерським прийомом є LED-підсвітка на передній панелі ноутбука — панорамне освітлення Aurora. Цінник MSI GE76 Raider такий же чималий, як і його вага (майже 3кг) — 129 999грн (на момент написання цього тексту).

Більше подробиць про ігрові ноутбуки пропоную дізнатись на офіційному сайті MSI.

Додам ще кілька слів й про інші моделі. Над дизайном MSI Katana працював Цуйоші Наґано — японський ілюстратор, відомий тим, що робив обкладинки для серії ігор Romance of the Three Kingdoms, Dynasty Warriors та працював над обкладинками “Зоряних Війн” для японського ринку. Одним із яскравих елементів ноутбука є, як не дивно, дизайн вентиляційних отворів на заворотному боці ноутбука. На це Наґано надихнула форма цуби — ґарди, що використовується в катанах.

Над дизайном MSI Pulse працював інший митець — Маартен Верховен, бельгійський художник та скульптор. Він спеціалізується на розробці дизайну персонажів фільмів, реклами та іграшок. Його роботи можна побачити в фільмах “Гоббіт”, “І Мертві Підуть”, “Месники” тощо. Маартен перетворює сюреалістичні образи в реалістичні моделі в притаманному йому темному постапокаліптичному стилі. Тому MSI Pulse виглядає, як якийсь броньований щиток/нагрудник робота-воїна з майбутнього.

Усередині всі ноутбуки нової лінійки MSI, звісно, різні та мають купу варіацій. Головне, що варто знати — це те, що майже всі вони побудовані на базі Intel Core 11 Gen та мають на борту відеокарту NVIDIA GeForce RTX 30-серії. А далі вже треба дивитися своїми очима, мацати своїми руками та насолоджуватися результатом.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Christmas Trade Show: що покаже виставка новорічної продукції

Автор: Микола Єрьомін

Міжнародний виставковий центр

IMAX 3D вдома? — Огляд ноутбука Aspire 3D 15 SpatialLabs Edition

Автор: Володимир Бортюк

a15 3d body2

Linkin Park повернулися з новою вокалісткою й анонсували наступний альбом

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.linkin park new age

10 мультсеріалів, що були незаслужено знищені своїми студіями

Автор: Катерина Базуліна

untitled

The Legend of Zelda, Astro Bot, Shadows of Doubt — Порадник Ґеймера: Вересень 2024

Автор: Владислав Папідоха

The Plucky Squire

Виходимо на фінішну пряму KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

Автор: Андрій Присяжний

0

Ринок портативок у 2024 році: що взяти, щоб не пошкодувати

Автор: PlayUA

consoles 01

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy, Yakuza Kiwami, Pizza Tower — Що показали на Nintendo Direct: Partner Showcase + Indie World

Автор: Барлет Ярослав

cover1