Мультиплеєрного “Відьмака” розробляють заново. CDPR втратила майже 10 млн $

CD Projekt RED перезапустили розробку Prоject Sirius, мультиплеєрної гри у всесвіті “Відьмака”. Компанія не вдавалася в подробиці, лише зауважила, що виявилася невдоволена ні масштабом, ні комерційним потенціалом гри, яку для них розробляє американська студія The Molasses Flood (Flame in the Flood) тож простіше було почати все з чистого аркуша, ніж розгрібати недоліки чинного проєкту.

Утім, це трохи вдарило по кишені CDPR, бо компанії довелося списати майже 10 млн доларів — 2,2 млн було витрачено тільки за січень-лютий, і ще 7,6 млн пішло на Prоject Sirius минулого року. Само собою, про це довелося повідомити інвесторів, адже такий крок неабияк вплине на цьогорічні фінансові звіти.

Цілком вірогідно, що переоцінка гри сталася на тлі нещодавнього обурення спільноти на ігроладний показ Suicide Squad від Rocksteady, яка надто сильно відстала від сучасних трендів серед ігросервісів, уже зараз підписавши собі вирок. І “комерційний потенціал”, про який згадувала CDPR, — це якраз-таки можливі шанси гри залишитися актуальною у світі, де гравці завжди мають під боком Fortnite, Warzone, Destiny 2 і чимало інших гідних ігросервісів.

Нагадуємо, Prоject Sirius анонсували минулого жовтня разом із новою трилогією, ремейком першого “Відьмака”, продовженням Cyberpunk 2077 і цілком новою оригінальною грою від CDPR. За словами Адама Кичиньського, виконавчого директора CDPR, Prоject Sirius має стати свіжим поглядом на світ “Відьмака” й привернути увагу ще ширншої аудиторії, ніж мала легендарна третя частина. Сама ж гра буде доступна і для самітного проходження, проте основним її елементом буде мультиплеєр. Хоча досі не відомо, в якій саме формі — PvP чи кооператив.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

CDPR не продається! А от «Відьмак 3» вже в топ-10 бестселерів усіх часів

cdpr 1920x1080 blank

Sony планує придбати CDPR?

CD Projekt RED

«Відьмака» від Netflix продовжено на 5-ий сезон

Кулінарну книгу по «Відьмаку» доведеться зачекати

відьмак кулінарна книга

Російський слід у “Відьмаку” від Netflix більший, ніж могло здаватися

witcher 2

Третій сезон “Відьмака” від Netflix розіб’ють на 2 частини

witcherthumb 1682416477483

Новий мальопис від автора «Максима Оси» вже доступний для передзамовлення

vdov fb 1200x1165 1

Відкрито передзамовлення на перевидання ще двох коміксів серії «Відьмак»

Відьмак. Плоть і Пломінь

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: