Suicide Squad перенесли через “неочікувано негативну” реакцію фанатів

Кооперативний шутер Suicide Squad: Kill the Justice League мав вийти 26 травня, проте WB Games перенесли гру на невизначений термін. За попередньою інформацією наближених до видавництва інсайдерів, наразі Warner Bros. розраховує на реліз наприкінці року, вже після Mortal Kombat 12. Утім, є чимала ймовірність, що гра все ж не вийде в 2023.

Причиною перенесення стала реакція спільноти на ігроладні кадри Suicide Squad під час останнього показу State of Play. Мало того, що в показаних кадрах ґеймплей за чотирьох персонажів не відрізнявся і наполовину складався зі стрільби по великих пурпурових “чиряках”, так потім розробники ще й показали платні скіни і повідомили, що навіть для соло-гри вам потрібне постійне підключення до інтернету.

Ясна річ, ігрова спільнота почала гучно висловлювати своє “фе” у соцмережах, а от менеджмент Warner Bros. розцінив це як “неочікувано негативну” реакцію. Насправді ж це була неочікувано загальмована реакція від фанатів, бо нам ще з моменту анонсу казали, що Suicide Squad буде сесійною кооперативною грою зі щоденними/щотижневими завданнями (та іншим повторюваним контентом), різнокольоровим лутом і платною косметикою. Понад 2 роки нам регулярно це казали, але реакція спільноти була нульовою.

Показали пурпуровий “чиряк” — ой-вей, фу-фу-фу, гівно, дрочильня, нам таке не треба.

Хай там як, Suicide Squad що тоді, що тепер не є тією грою, яку хотілося би бачити від Rocksteady, і не тією прощальною появою, якої заслуговує Бетмен Кевіна Конроя. Проте як би Warner Bros. не хотіла втратимати хвилю прибутків, спричинену Hogwarts Legacy, Suicide Squad для цього вже не придатна — якщо її стільки років не чіпали, то зараз уже просто запізно щось міняти.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo придбала студію, яка портувала Hogwarts Legacy на Switch

hogwarts legacy

Ігри Adult Swim від Warner Bros. все ж не покинуть цифрових крамниць

samurai jack

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Warner Bros. уже почала роботу над новою «Матрицею»

p.ua.Годдард

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

Warner Bros. видаляє близько 20 ігор Adult Swim з цифрових крамниць

Rick and Morty: Virtual Rick-ality

Чому Hogwarts Legacy — погана гра про Гоґвортс?

Якою МАЛА би бути Hogwarts Legacy