«Ми більше так не будемо»: творці Diablo IV визнали провал патчу 1.1.0

Розробники Diablo IV провели провели звітний стрім Campfire Chat, де підсумували старт першого сезону, окреслили майбутні зміни та відреагували на шквал критики в бік патчу 1.1.0.

Спільнота вже встигла охрестити його “найгіршим ігроладним оновленням в історії” та знизити користувацьку оцінку гри на Metacritic до 2,3 — а все тому, що попри загалом істотну кількість поліпшень патч буквально порізав усе, що можна було. Якщо казати простими словами, у Варвара й Чарівниці раніше було 1-2 пристойних білди для високорівневих підземель — а тепер стало аж 0! І це ми зараз говоримо про два найпопулярніших класи, тож дивуватися гніву гравців тут нема чого.

Інші класи теж зазнали суттєвих ослаблень. Винятком став лише Друїд, де для ендґейму досі лишилося добрих 3-4 дієвих білди.

І знаючи все це, ком’юніті менеджер Diablo IV Адам Флетчер не став тягнути й озвучив доволі рідкісні в наших ігрових реаліях слова:

Передусім хочемо сказати, що ми дослухалися до ваших відгуків стосовно зменшення сили ваших персонажів. Ми розуміємо, що зміни є поганими, і визнаємо, що це зіпсувало багатьом із вас враження від гри. Ми більше не будемо випускати подібних патчів.

Для уникнення подібних ситуацій у майбутньому розробники хочуть поліпшити комунікацію зі спільнотою і тепер випускатимуть перелік запланованих змін за кілька тижнів до виходу чергового патчу, а тоді вже, з огляду на відгуки гравців, фіналізовуватимуть наступне оновлення.

І почнеться перевірка цього формату наступної п’ятниці, 28 липня.

Поруч із цим розробники сказали, що внесуть поліпшення до Кошмарного підземелля 100-го рівня, бо зараз є воно занадто складним для більшості гравців, а от станом УберЛіліт, ультимативного й остаточного ендґейм-боса гри, вони цілком задоволені. Паралельно Blizzard зараз працює над новим безкоштовним контентом, який запропонує дещо інші форми ендґейму для гравців.

Що ж, загалом дуже тішить, і мені самому як гравцю в Diablo IV приємно, що розробники швидко зреагували, визнали помилки й відразу запропонували шляхи покращення. Усім би так.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Baldur’s Gate 3 з новим патчем додали епілог, нові сюжетні сцени й режими складності

Baldur’s Gate 3

Diablo IV матиме безкоштовний доступ протягом усього тижня

diablo iv

«Такі ігри повинні бути незаконними». Гравці насміхаються з The Walking Dead: Destinies

The Walking Dead: Destinies

Фільм «Марвели» став найбільшим касовим провалом в історії кіновсесвіту Marvel

Марвели 1

«Скін коня у WoW заробив більше, ніж StarCraft 2»: розробник Wings of Liberty про мікротранзакції в іграх

wow celestial steed

Українська художниця перемогла в конкурсі фанартів на Blizzcon 2023

blizzcon art

Яким би ви хотіли побачити наступний StarCraft?

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Сounter-Strike 2 втратив 20% гравців за місяць після релізу

Counter-Strike 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: