На абордаж! Українська Corsairs Legacy отримала новий ігроладний трейлер

Піратська рольова гра Corsairs Legacy від української студії Mauris, запланована на кінець 2023 року, невдовзі отримає демо-версію із першим розділом гри, де нам випаде змога відвідати Барбадос (зокрема, англійську колонію Бриджтаун), пройти квест у місцевій таверні та вийти у відкрите море. І отщо нас чекатиме в небезпечних водах Карибського моря, певною мірою можна побачити в свіжому ґеймплейному відео, де розробники показали фрагмент морського бою й абордажу.

Corsairs Legacy — це захоплива піратська RPG, яка поєднає історичні факти зі світом книги «Одіссея Капітана Блада». Сюжет гри розгортається на острові Барбадос після подій оригінальних книг. Легендарний корсар обійняв посаду губернатора Ямайки, тож Карибське море потребує нових героїв – запеклих авантюристів, які під Чорним прапором піднімуть вітрила назустріч небезпекам й іспанському золоту, ставши грозою тропічних островів! І в ролі Джека Рекхема, контрабандиста, який мимоволі став піратом, ми зможемо це зробити, самостійно вирішуючи, хто нам буде другом, хто ворогом, і як розв’язати той чи інший конфлікт.

До всього, команда розробників проводила консультації з істориками, працюючи над моделями тогочасних кораблів, фортифікацій, костюмів та іншої атрибутики. Також проект намагається максимально наблизитися до реалій тогочасної економіки, при цьому не порушуючи ігровий баланс.

Гра вже має сторінку в Steam, тож неодмінно додайте її до переліку бажаного. Нагадуємо, навіть якщо ви й не плануєте купувати в гру на релізі, це дієвий спосіб підтримати наших розробників, бо таким чином гра частіше з’являтиметься в чергах знахідок і пропозиціях крамниці гравців зі схожими ігровими смаками.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Батько і син розробили «танчики» в стилістиці української вишиванки

threads of war main

Українська гра Twenty-second розповість, як харківське метро врятувало містян на початку вторгнення

p.ua.twenty second stories of underground kharkiv

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

Що українські локалізатори ігор думають про нещодавню заяву Міністерства культури?

bg3 astarion

ГІ*НО: враження після проходження Skull and Bones

Skull and Bones

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2