На абордаж! Українська Corsairs Legacy отримала новий ігроладний трейлер

Піратська рольова гра Corsairs Legacy від української студії Mauris, запланована на кінець 2023 року, невдовзі отримає демо-версію із першим розділом гри, де нам випаде змога відвідати Барбадос (зокрема, англійську колонію Бриджтаун), пройти квест у місцевій таверні та вийти у відкрите море. І отщо нас чекатиме в небезпечних водах Карибського моря, певною мірою можна побачити в свіжому ґеймплейному відео, де розробники показали фрагмент морського бою й абордажу.

Corsairs Legacy — це захоплива піратська RPG, яка поєднає історичні факти зі світом книги «Одіссея Капітана Блада». Сюжет гри розгортається на острові Барбадос після подій оригінальних книг. Легендарний корсар обійняв посаду губернатора Ямайки, тож Карибське море потребує нових героїв – запеклих авантюристів, які під Чорним прапором піднімуть вітрила назустріч небезпекам й іспанському золоту, ставши грозою тропічних островів! І в ролі Джека Рекхема, контрабандиста, який мимоволі став піратом, ми зможемо це зробити, самостійно вирішуючи, хто нам буде другом, хто ворогом, і як розв’язати той чи інший конфлікт.

До всього, команда розробників проводила консультації з істориками, працюючи над моделями тогочасних кораблів, фортифікацій, костюмів та іншої атрибутики. Також проект намагається максимально наблизитися до реалій тогочасної економіки, при цьому не порушуючи ігровий баланс.

Гра вже має сторінку в Steam, тож неодмінно додайте її до переліку бажаного. Нагадуємо, навіть якщо ви й не плануєте купувати в гру на релізі, це дієвий спосіб підтримати наших розробників, бо таким чином гра частіше з’являтиметься в чергах знахідок і пропозиціях крамниці гравців зі схожими ігровими смаками.

Читайте також

Як сон переродився у інді-жахастик — Історія створення Mudoba

Mudoba

Стрім-інтерв’ю з українськими локалізаторами Warframe — 16.01 о 19:00

warframe

Hades II отримає українську локалізацію

hades 2

Вижити та перекласти разом! Як створюється українізатор Don’t Starve Together

Don't Starve Together

Консольні версії Subnautica нарешті отримали українську локалізацію

Subnautica

Творці Ghostrunner 2 показали нові концепт-арти гри

ghostrunner

Little Inferno отримає українську локалізацію разом з першим за 10 років доповненням

Little Inferno

Фанат переклав українською та зібрав разом купу модифікацій для Fallout 4

Fallout 4

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: