На CD Projekt RED подали до суду за брехню стосовно Cyberpunk 2077

Пристрасті стосовно проблемного (хоч і успішного) старту Cyberpunk 2077 не вщухають. Цієї ночі нью-йоркська юридична фірма Rosen Law Firm подала груповий позов на CD Projekt RED від імені всіх, хто придбав акції студії в період з 16 січня по 17 грудня 2020 року. Як і очікувалося, розробників звинувачують у наданні неправдивої інформації стосовно гри (як інвесторам, так і широкому загалу) та замовчуванні реального стану гри під час перемовин з представниками Sony та Microsoft.

Зокрема, ще у січні представники CDPR запевняли, що гра вже завершена і практично готова до виходу — а потім, нагадуємо, “завершену і практично готову” гру зненацька перенесли аж на 5 місяців. А у вересні, після перенесення гри на 19 листопада, під час перемовин з інвесторами президент CDPR Адам Кічинський у відповідь на запитання стосовно стану версій для PS4 і Xbox One повідомив, що ” з ними нема жодних проблем”, просто їх слід було ще трохи оптимізувати. Ну так, звісно.

Зауважте, що мова іде лише про позов від “свіжих” акціонерів, які зазнали найбільших фінансових втрат, адже вони купували акції вже після штучного роздування їх вартості. Ключові ж польські інвестори, які з CDPR доволі давно, збитків не зазнали, бо — про це чомусь часто забувають, фокусуючи свою увагу лише на графіках 2020 року — вартість акцій студії просто опустилася до минулорічних показників. Щоправда, вони теж розглядають можливість судового позову.

Жодних заяв з боку CD Projekt RED наразі не було.

Читайте також

Голова CDPR вибачився за стан Cyberpunk 2077 і оголосив план розвитку гри на 2021

Здобутки і розчарування 2020 [Подкаст]

Здобутки і розчарування 2020

Згадуємо все найкраще та найгірше з 2020. Різдвяний стрім-подкаст

Артбук по The Witcher та комікси за всесвітом Cyberpunk 2077 — свіжі анонси від видавництва Vovkulaka

Топ 13 Моїх Найкращих Ігор 2020 року (OLDboi)

S.T.A.L.K.E.R.2 Не Буде Як CYBERPUNK 2077 | Суд Над CD Projekt Red (OLDboi)

Digital Foundry назвали найкрасивіші ігри 2020 року

Spider-Man: Miles Morales

Cyberpunk 2077 досягла 13 мільйонів проданих копій. Хто там що казав про провал?