На CD Projekt RED подали до суду за брехню стосовно Cyberpunk 2077

Пристрасті стосовно проблемного (хоч і успішного) старту Cyberpunk 2077 не вщухають. Цієї ночі нью-йоркська юридична фірма Rosen Law Firm подала груповий позов на CD Projekt RED від імені всіх, хто придбав акції студії в період з 16 січня по 17 грудня 2020 року. Як і очікувалося, розробників звинувачують у наданні неправдивої інформації стосовно гри (як інвесторам, так і широкому загалу) та замовчуванні реального стану гри під час перемовин з представниками Sony та Microsoft.

Зокрема, ще у січні представники CDPR запевняли, що гра вже завершена і практично готова до виходу — а потім, нагадуємо, “завершену і практично готову” гру зненацька перенесли аж на 5 місяців. А у вересні, після перенесення гри на 19 листопада, під час перемовин з інвесторами президент CDPR Адам Кічинський у відповідь на запитання стосовно стану версій для PS4 і Xbox One повідомив, що ” з ними нема жодних проблем”, просто їх слід було ще трохи оптимізувати. Ну так, звісно.

Зауважте, що мова іде лише про позов від “свіжих” акціонерів, які зазнали найбільших фінансових втрат, адже вони купували акції вже після штучного роздування їх вартості. Ключові ж польські інвестори, які з CDPR доволі давно, збитків не зазнали, бо — про це чомусь часто забувають, фокусуючи свою увагу лише на графіках 2020 року — вартість акцій студії просто опустилася до минулорічних показників. Щоправда, вони теж розглядають можливість судового позову.

Жодних заяв з боку CD Projekt RED наразі не було.

Читайте також

Відьмак Ґеральт отримає власну манґу — The Witcher: Ronin

The Witcher: Ronin

Перші доповнення для Cyberpunk 2077 виявилися косметичними

Cyberpunk 2077

Наступний патч для Cyberpunk 2077 покращить міні-карту і не тільки

Cyberpunk 2077

Повернення Cyberpunk 2077 у PlayStation Store вийшло напрочуд успішним

Сьогодні у GOG роздаватимуть подарунки для фанатів “Відьмака”

Автори Cyberpunk 2077 вважають, що досягли задовільної якості гри

Cyberpunk 2077

Оприлюднено повний розклад “ВідьмаКону”

WitcherCon

Спеціальна політика щодо відшкодування коштів за Cyberpunk 2077 від Microsoft закінчиться в липні

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: