На YouTube побільшає реклами: відтепер вона буде і на відео без монетизації

18 листопада YouTube оновив свої умови використання. На перший погляд, змін мало, але серед них є одна помітна: реклама тепер з’являтиметься навіть на тих відео і каналах, у яких немає монетизації. Для учасників партнерської програми YouTube нічого принципово не зміниться: вони, як і раніше, отримуватимуть за рекламу гроші. Так само правовласники, наприклад, музики, отримуватимуть дивіденди з відео, де вона використана. А от на роликах тих, хто не зареєстрований у YPP, це розповсюджуватись не буде. Вочевидь, у цих випадках відео-сервіс забиратиме собі гроші за рекламу. У США зміни вже набули дії, решта світу відчує їх десь на середині 2021 року.

Цей підхід можна зрозуміти, адже YouTube так і не оговтався остаточно від adpocalypse 2017 року: масового відтоку “великих” рекламодавців через скандал з тим, що реклама може з’являтись на відео екстремістського характеру і непідхожого контексту. З того часу перевірка контенту щодо доцільності реклами на ньому (як і алгортим того яку саме рекламу можна буде показувати на якому відео) було значно ускладнено і доповнено.

Того року YouTube також зазнавав в листопаді відчутних змін: з’явилося таке поняття як “відео для дітей”, у випадку якого відео втрачають значну частку інтерактивності і ретельно перевіряються, якщо основною аудиторією є діти. Зміна була продиктована американським законодавчим актом Children’s Online Privacy Protection Act (COPPA). У неї було повно як критиків, так і захисників, а про те, яким саме чином позначилася ця зміна на якості контенту і комфорті відвідувачів говорити досить-таки рано.

Читайте також

PlayUA шукає редакторів відео для YouTube-каналу

009fe998441d609766efd6ee1242f18b

YouTube-канал Ragulivna розблокували

ragulivna

“Voir”: що можна розгледіти у трейлері нового проєкту Девіда Фінчера для Netflix

Blade Runner: Black Lotus, Рік та Морті, Gojira: що покажуть на Adult Swim Festival 2021

Google тестують Premium Lite — дешевшу версію підписки для YouTube

YouTube

Як пісня Ріка Естлі “Never Gonna Give You Up” зібрала мільярд переглядів на YouTube, і до чого тут GTA

Усе, що показали (і приховали) в трейлері cеріалу “Декстер: Нова кров”

Куди YouTube подіне відео “не для всіх”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: