На YouTube побільшає реклами: відтепер вона буде і на відео без монетизації

18 листопада YouTube оновив свої умови використання. На перший погляд, змін мало, але серед них є одна помітна: реклама тепер з’являтиметься навіть на тих відео і каналах, у яких немає монетизації. Для учасників партнерської програми YouTube нічого принципово не зміниться: вони, як і раніше, отримуватимуть за рекламу гроші. Так само правовласники, наприклад, музики, отримуватимуть дивіденди з відео, де вона використана. А от на роликах тих, хто не зареєстрований у YPP, це розповсюджуватись не буде. Вочевидь, у цих випадках відео-сервіс забиратиме собі гроші за рекламу. У США зміни вже набули дії, решта світу відчує їх десь на середині 2021 року.

Цей підхід можна зрозуміти, адже YouTube так і не оговтався остаточно від adpocalypse 2017 року: масового відтоку “великих” рекламодавців через скандал з тим, що реклама може з’являтись на відео екстремістського характеру і непідхожого контексту. З того часу перевірка контенту щодо доцільності реклами на ньому (як і алгортим того яку саме рекламу можна буде показувати на якому відео) було значно ускладнено і доповнено.

Того року YouTube також зазнавав в листопаді відчутних змін: з’явилося таке поняття як “відео для дітей”, у випадку якого відео втрачають значну частку інтерактивності і ретельно перевіряються, якщо основною аудиторією є діти. Зміна була продиктована американським законодавчим актом Children’s Online Privacy Protection Act (COPPA). У неї було повно як критиків, так і захисників, а про те, яким саме чином позначилася ця зміна на якості контенту і комфорті відвідувачів говорити досить-таки рано.

Читайте також

“Ти скейтер, Гаррі!”: У Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 побудували карту з Гоґвортсом

Горор у Діснейленді: реклама парку викликала неоднозначні асоціації

KFC відкрилися… в Animal Crossing

Джар Джар Бінкс повертається! Ну, майже…

Джар Джар Бінкс

Раковина генія: Девід Лінч запрошує до майстерні

Стівен Содерберг написав три сценарії, перебуваючи на карантині

Прем’єра фільму Девіда Лінча безкоштовно, без смс та реєстрації та ще й на YouTube

Netflix та YouTube понизять якість відео через коронавірус

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: