Nacon знову за своє: The Sinking City вкотре повернулася у Steam

Ми вже безліч разів розповідали вам про сутички між українськими ігротворцями зі студії Frogwares та французьким видавцем Nacon. Вони не поділили права на гру The Sinking City (наш огляд) і тому вона зникала з різних цифрових майданчиків, і не було зрозуміло де можна її придбати, щоб віддати гроші ігротворцям, а не видавцям.

Найцікавіше стосується продажу гри у Steam. Минулого разу видавці просто завантажили у крамницю піратську копію продукту, так ще й витерли з неї всі згадки про Frogwares. А до цього всього, там не працювали досягнення та доповнення. Потім, коли все вияснилося, ця версія зникла з магазину Valve.

Але ненадовго, адже цього разу Nacon знову оприлюднили у Steam The Sinking City. Тепер там є і доповнення, і досягнення. Але ми, як і раніше, просимо не купувати вас цю версію The Sinking City, щоб не підтримувати видавця-шахрая. На цей момент, жодна з обох сторін не прокоментувала чергове повернення гри у продаж.

Якщо вам цікаво де можна і треба купувати цей проект, а також хочете дізнатися про повно хронологію конфлікту, то всі відповіді на свої запитання ви зможете знайти у нашому матеріалі, який цілком і повністю присвячений цій темі:

Читайте також

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

sherlock team update video

Шерлок проти Ктулху — Frogwares анонсувала ремейк Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

Nacon робить першу гру-виживастик по Термінатору: що показали в тизері

Термінатор

Перший ігроладний трейлер RoboCop: Rogue City радує фанатів франшизи

Пітер Веллер

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

Test Drive Unlimited: Solar Crown відклали на наступний рік

Test Drive Unlimited Solar Crown

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: