Nacon знову за своє: The Sinking City вкотре повернулася у Steam

Ми вже безліч разів розповідали вам про сутички між українськими ігротворцями зі студії Frogwares та французьким видавцем Nacon. Вони не поділили права на гру The Sinking City (наш огляд) і тому вона зникала з різних цифрових майданчиків, і не було зрозуміло де можна її придбати, щоб віддати гроші ігротворцям, а не видавцям.

Найцікавіше стосується продажу гри у Steam. Минулого разу видавці просто завантажили у крамницю піратську копію продукту, так ще й витерли з неї всі згадки про Frogwares. А до цього всього, там не працювали досягнення та доповнення. Потім, коли все вияснилося, ця версія зникла з магазину Valve.

Але ненадовго, адже цього разу Nacon знову оприлюднили у Steam The Sinking City. Тепер там є і доповнення, і досягнення. Але ми, як і раніше, просимо не купувати вас цю версію The Sinking City, щоб не підтримувати видавця-шахрая. На цей момент, жодна з обох сторін не прокоментувала чергове повернення гри у продаж.

Якщо вам цікаво де можна і треба купувати цей проект, а також хочете дізнатися про повно хронологію конфлікту, то всі відповіді на свої запитання ви зможете знайти у нашому матеріалі, який цілком і повністю присвячений цій темі:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Українська The Sinking City отримала оновлену версію у Steam і раніше недоступні DLC

The Sinking City

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

Українська Sherlock Holmes: The Awakened отримала нагороду CEEGA 2023 за найкращу історію

Sherlock Holmes: The Awakened

Історія Frogwares та чому The Sinking City не потягнув амбіцій? (Аномальний Притулок)

remedy (1)

Вишиванка в іграх: від «Козаків» і до Splinter Cell

Ремейк по-українськи. Огляд Sherlock Holmes The Awakened

sh3re screenshot 2023.04.07 12.21.18.98

Очікування від Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened

У Steam вийшла демо-версія української Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

Популярне