Надокучаєш Nintendo? Плати 258 тисяч доларів!

Двадцятиоднорічний каліфорнієць Раян Ернандес визнав свою провину щодо зламу серверів та крадіжки конфіденційних файлів Nintendo. Про це повідомило американське Міністерство юстиції. Зараз хлопцю загрожує позбавлення волі на строк до 20 років, а також він зобов’язаний виплатити штраф.

У жовтні 2017-го року ФБР вже зверталося до бешкетника та його батьків з вимогою перестати займатися подібними витівками, на що отримали відповідь, у якій Раян стверджував, що розуміє, які наслідки матимуть його дії. Однак, Ернандес і надалі продовжував нелегально заходити на сервери Nintendo з червня 2018-го по червень 2019-го року. До того ж, хлопець хвалився своїми досягненнями у соціальних мережах та на форумах. 

Погіршило ситуацію Раяна ще й те, що на його комп’ютері знайшли матеріали, які містили дитячу порнографію. Хлопець погодився сплатити Nintendo 258 тисяч доларів штрафу. Крім цього, його можуть позбавити волі на строк від 5 років за нелегальне проникнення на сервери Nintendo і до 20 за збереження дитячої порнографії.

Читайте також

Племена гунів фарбували одяг… за рецептами з The Legend Of Zelda

У мережу потрапив початковий код класичних ігор Nintendo

Mario

За що варто поважати Nintendo?

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

У Nintendo eShop також запустили весняний розпродаж

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 06: Resident Evil Remake (2002)

Resident Evil Remake (2002)

Екс-президент Nintendo спробує врятувати GameStop від банкрутства

Reggie Fils-Aimé

Рідкісну консоль Sony і Nintendo продали за шалену суму

Nintendo PlayStation

Популярне