Надокучаєш Nintendo? Плати 258 тисяч доларів!

Двадцятиоднорічний каліфорнієць Раян Ернандес визнав свою провину щодо зламу серверів та крадіжки конфіденційних файлів Nintendo. Про це повідомило американське Міністерство юстиції. Зараз хлопцю загрожує позбавлення волі на строк до 20 років, а також він зобов’язаний виплатити штраф.

У жовтні 2017-го року ФБР вже зверталося до бешкетника та його батьків з вимогою перестати займатися подібними витівками, на що отримали відповідь, у якій Раян стверджував, що розуміє, які наслідки матимуть його дії. Однак, Ернандес і надалі продовжував нелегально заходити на сервери Nintendo з червня 2018-го по червень 2019-го року. До того ж, хлопець хвалився своїми досягненнями у соціальних мережах та на форумах. 

Погіршило ситуацію Раяна ще й те, що на його комп’ютері знайшли матеріали, які містили дитячу порнографію. Хлопець погодився сплатити Nintendo 258 тисяч доларів штрафу. Крім цього, його можуть позбавити волі на строк від 5 років за нелегальне проникнення на сервери Nintendo і до 20 за збереження дитячої порнографії.

Читайте також

Super Smash Bros. Ultimate більше не отримуватиме нових персонажів

Завдяки серіалу продажі The Witcher 3 досі збільшуються

Відьмак / The Witcher

Підписники Switch Online отримають ще 4 класичні гри

Shadow of the Ninja

Nintendo викрили користувача, який зливав інформацію про нову Pokemon

Nintendo

Nintendo затримує поставки Switch через коронавірус

Nintendo Switch

Fire Emblem Heroes отримає місячну підписку

До Super Smash Bros. Ultimate знову додадуть нових персонажів

У Fire Emblem: Three Houses з’явиться четвертий дім

Популярне