Час поприбирати у настільній грі «Мої полички»

Сімейна настільна гра «Мої полички» дасть вам змогу тренувати логічне мислення та весело провести час із сім’єю та друзями. Наведіть порядок у своїй шафі, застосовуючи стратегічні навички.

Гравці один за одним беруть плитки речей з підлоги вітальні та додають їх до своїх стелажів. Плитку необхідно помістити у отвір вгорі певного стовпчика. За умов, коли на нижній полиці під стовпчиком, куди ви прагнете помістити предмет, плитки ще немає, ваш предмет опуститься нижче, ніж вам потрібно, тому обдумайте свої дії заздалегідь. Предмети слід розташовувати в комірках відповідно до особистої картки мети та загальних карток мети, а також групувати поруч однакові предмети. Той, хто заповнив свою шафу предметами, завершує гру. Згодом, всі учасники здійснюють свої ходи до кінця черги, а потім починається підрахунок очок, за якими встановлюють переможця.

Ігролад розрахований на 2-4 гравців, а ігрова сесія триває близько 30 хвилин. Настільна гра креативно імітує стелаж своїм зовнішнім виглядом, а також підійде не тільки для дорослих, а і для дітей від 8 років.

Передзамовте настільну гру «Мої полички» до 18 березня за посиланням, щоб отримати максимальну знижку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Керуйте космічною імперією у настільній грі Galactic Renaissance

Galactic Renaissance Галактичний Ренесанс

Воюйте з пітьмою у настільній грі «Сяйво»

Сяйво Glow настільна гра

Випробуйте власний корабель у настільній грі «Космобійники»

Космобійники, настільна гра про космос

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Yakuza: Like a Dragon, Hi-Fi RUSH, King Of The Castle та інші. Нова щомісячна пропозиція від Humble Bundle для власників підписки

p.ua.humble choise main

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Популярне