web analytics

Випробуйте власний корабель у настільній грі «Космобійники»

Збирайте свій корабель у стратегічній настільній грі в реальному часі «Космобійники» та подорожуйте на ньому світами. Компанія космічної доставки «Space-Ікс-Ікс-Ікс» не може собі дозволити зайвих витрат, тому ви створюватимете космічний корабель із старих труб та іншого непотребу.

Ґеймплей складається із 3 етапів: будівництва, під час якого ви із деталей з певними умовами викладаєте корабель; пошук помилок, коли ви переконуєтеся в правильності з’єднання всіх частин; космічного польоту, де вам потрібно доставити ваш товар, незважаючи на космічних піратів, метеоритів та інших труднощів. Переможцем стає той, хто отримав найбільше очок за доставку, цілісність корабля та отримав менше штрафів.

У грі можуть брати участь від 2 до 4 гравців, а також «Космобійники» підходять не тільки дорослим, а і молодшим гравцям від 8 років. Правила гри легко засвоюються та мають гумор.

Передзамовте гру до 13 квітня, щоб отримати максимальну знижку за посиланням. Видавець Kilogames також відправляє 10% із продажу з кожної гри на підтримку ЗСУ в інтернет-магазині та 5% з магазинів партнерів. Отримати гру ви зможете вже 14 липня цього року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Яке воно далекобійництво у космосі і чому тобі треба ще більше гармат? Огляд настільної гри «Космобійники» (Good Game)

image 2023 11 27 14 25 54

Керуйте космічною імперією у настільній грі Galactic Renaissance

Galactic Renaissance Галактичний Ренесанс

Воюйте з пітьмою у настільній грі «Сяйво»

Сяйво Glow настільна гра

Час поприбирати у настільній грі «Мої полички»

Моя поличка My Shelfie настільна гра

Microsoft не вважає подорожчання Game Pass проблемою для користувачів

game pass ftc

Помер Боб Ньюгарт, зірка фільмів «Бібліотекар»

p.ua.Боб Ньюгарт

Українська спільнота ігротворців проводить конкурс художніх робіт

Ігровари Арт-Джем №1

«Декстер: Первородний гріх» дедалі більше обростає сюжетними подробицями

dexteroriginalsin2024