Не Снайдером єдиним: Світ побачать матеріали невипущеної «Ліги Справедливості» від творців Шаленого Макса

Поки весь світ гомонить про Снайдерівську версію «Ліги Справделивості», спливає все більше і більше матеріалу про фільм Джорджа Міллера — Justice League Mortal. Режисер відомої постапокаліптичної квадрології про Шаленого Макса (1979-2015) думав екранізувати комікс «Вавілонська вежа» (Tower of Babel). Ба більше, у 2008 році проект був у гіперактивному пре-продакшені, але зупинився через невпевненість Warner Bros. у бюджеті. А ще Крістофер Нолан боявся, що вихід паралельного фільму з Бетменом (якого у Міллера грав би Армі Хаммер) завадить його епічній трилогії про Темного Лицаря.

Втім, у грудні 2021, значна частина матеріалів Justice League Mortal все ж добереться до глядача у  документальному фільмі «Сім друзів: Ліга Справделивості Джорджа Міллера» (Seven Friends: George Miller’s Justice League). Під час інтерв’ю подкасту Light Cast Podcast, режисер документалки, Райан Юнікомб, поділився фотографією досі небаченого каптура Флеша, якого у фільмі грав би Адам Броуді.

Це не перші матеріали фільму, які просочились з часів закриття проекту. Так, Юнікомб до того вже показував маску Бетмена, а ще спливав костюм Диво-Жінки, яку грала б Меган Гейл, Валькірія з «Шалений Макс: Дорога гніву» (Mad Max: Fury Road) того ж таки Міллера. Якщо Гейл знайшов якусь роль Міллер, то про Броуді і ДіДжея Котрону (який у Міллера грав би Супермена) зрештою згадали Warner Bros., працевлаштувавши їх супергероями у фільмі Shazam!

Крім того, у 2018 році, Метт Хеттон, який працював на проекті художником концепт-арту, викладав низку ілюстрацій до фільму у своєму Instagram.

Читайте також

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Якою вийшла Ліга Справедливості Зака Снайдера? (Хитикай)

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

Ембер Герд може не повернутися до ролі Мери в «Аквамен 2»

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

“Ліга справедливості” Зака Снайдера отримає комікс-обкладинки

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: