Не Снайдером єдиним: Світ побачать матеріали невипущеної «Ліги Справедливості» від творців Шаленого Макса

Поки весь світ гомонить про Снайдерівську версію «Ліги Справделивості», спливає все більше і більше матеріалу про фільм Джорджа Міллера — Justice League Mortal. Режисер відомої постапокаліптичної квадрології про Шаленого Макса (1979-2015) думав екранізувати комікс «Вавілонська вежа» (Tower of Babel). Ба більше, у 2008 році проект був у гіперактивному пре-продакшені, але зупинився через невпевненість Warner Bros. у бюджеті. А ще Крістофер Нолан боявся, що вихід паралельного фільму з Бетменом (якого у Міллера грав би Армі Хаммер) завадить його епічній трилогії про Темного Лицаря.

Втім, у грудні 2021, значна частина матеріалів Justice League Mortal все ж добереться до глядача у  документальному фільмі «Сім друзів: Ліга Справделивості Джорджа Міллера» (Seven Friends: George Miller’s Justice League). Під час інтерв’ю подкасту Light Cast Podcast, режисер документалки, Райан Юнікомб, поділився фотографією досі небаченого каптура Флеша, якого у фільмі грав би Адам Броуді.

Це не перші матеріали фільму, які просочились з часів закриття проекту. Так, Юнікомб до того вже показував маску Бетмена, а ще спливав костюм Диво-Жінки, яку грала б Меган Гейл, Валькірія з «Шалений Макс: Дорога гніву» (Mad Max: Fury Road) того ж таки Міллера. Якщо Гейл знайшов якусь роль Міллер, то про Броуді і ДіДжея Котрону (який у Міллера грав би Супермена) зрештою згадали Warner Bros., працевлаштувавши їх супергероями у фільмі Shazam!

Крім того, у 2018 році, Метт Хеттон, який працював на проекті художником концепт-арту, викладав низку ілюстрацій до фільму у своєму Instagram.

Читайте також

Warner Bros. працюють над своїм аналогом Super Smash Bros.

34 млн ₴ за 5 днів — “Дюна” стала лідером українського кінопрокату

ДЮНА / DUNE (2021)

Огляд фільму «Дюна»

ДЮНА / DUNE (2021)

“Матриця 4” отримала свій перший тизер

Матриця Воскресіння

“Дюна” вийде в українському прокаті на місяць раніше

Дюна

Екранізацію “Дюни” перенесли майже на місяць

дюна

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: