Не Снайдером єдиним: Світ побачать матеріали невипущеної «Ліги Справедливості» від творців Шаленого Макса

Поки весь світ гомонить про Снайдерівську версію «Ліги Справделивості», спливає все більше і більше матеріалу про фільм Джорджа Міллера — Justice League Mortal. Режисер відомої постапокаліптичної квадрології про Шаленого Макса (1979-2015) думав екранізувати комікс «Вавілонська вежа» (Tower of Babel). Ба більше, у 2008 році проект був у гіперактивному пост-продакшені, але зупинився через невпевненість Warner Bros. у бюджеті. А ще Крістофер Нолан боявся, що вихід паралельного фільму з Бетменом (якого у Міллера грав би Армі Хаммер) завадить його епічній трилогії про Темного Лицаря.

Втім, у грудні 2021, значна частина матеріалів Justice League Mortal все ж добереться до глядача у  документальному фільмі «Сім друзів: Ліга Справделивості Джорджа Міллера» (Seven Friends: George Miller’s Justice League). Під час інтерв’ю подкасту Light Cast Podcast, режисер документалки, Райан Юнікомб, поділився фотографією досі небаченого каптура Флеша, якого у фільмі грав би Адам Броуді.

Це не перші матеріали фільму, які просочились з часів закриття проекту. Так, Юнікомб до того вже показував маску Бетмена, а ще спливав костюм Диво-Жінки, яку грала б Меган Гейл, Валькірія з «Шалений Макс: Дорога гніву» (Mad Max: Fury Road) того ж таки Міллера. Якщо Гейл знайшов якусь роль Міллер, то про Броуді і ДіДжея Котрону (який у Міллера грав би Супермена) зрештою згадали Warner Bros., працевлаштувавши їх супергероями у фільмі Shazam!

Крім того, у 2018 році, Метт Хеттон, який працював на проекті художником концепт-арту, викладав низку ілюстрацій до фільму у своєму Instagram.

Читайте також

Усе, ігровий підрозділ Warner Bros. передумали продавати

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET

Режисерська версія “Ліги справедливості” триватиме 3,5 години

Justice League

“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін

Джейсон Шраєр розповів про гру за мотивами Гаррі Поттера

Harry Potter

Перший тизер “Ліги справедливості” Снайдера показав Дарксайда

Бетменів забагато не буває: у серпні пройде віртуальний фестиваль DC FanDome

Tenet, “Матрицю 4” та ще кілька фільмів Warner Bros. перенесли

Матриця 4

Популярне