Снайдерівська версія “Ліги справедливості” вийде у 2021 році

Міжнародний рух Release the Snyder Cut  домігся свого: омріяна режисерська версія фільму “Ліга справедливості” (Justice League) із повністю збереженим авторським баченням Зака Снайдера вийде у 2021 році на стрімінговому сервісі HBO Max. Цим режисер лаконічно поділився з фанатами у своєму твітері.

 

Слід зауважити, що за підрахунками самого Снайдера, на закінчення його режисерської версії треба витратити щонайменше 20 мільйонів доларів, які, судячи з усього, були йому гарантовані. Хоча Снайдер свого часу повністтю завершив зйомки своєї версії, не виключена можливість дознімання додаткових кадрів, але найбільше часу віднімуть повністю нові музика і візуальні ефекти.

Чутки про те, що WarnerMedia все ж таки пішли на поступки і домовилися зі Заком Снайдером, ходили щонайменше тиждень і підігрівались хештеґами у постах самого Снайдера у соцмережах. Зокрема у наведеному нижче пості від 18 травня можна було знайти хештеґ #PausedNotStopped.

Що ж, залишається тільки дочекатись і побачити, наскільки кращою вона виявиться за те, що нам показували в кінотеатрах (наш огляд “Ліги Справедливості” Відона).

Читайте також

“Ліга справедливості” Зака Снайдера отримає комікс-обкладинки

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Зак Снайдер показав новий трейлер своєї “Ліги Справедливості”

З’явився перший кадр із Джаредом Лето у “Лізі справедливості” Снайдера

«Диво-жінка 1984» показала чудовий старт на HBO Max

“Ліга Справедливості” Зака Снайдера вийде на HBO Max у березні

За мотивами “Гаррі Поттера” знімуть серіал для HBO Max

Кіборга викинули з сольного фільму про Флеша

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: