Снайдерівська версія “Ліги справедливості” вийде у 2021 році

Міжнародний рух Release the Snyder Cut  домігся свого: омріяна режисерська версія фільму “Ліга справедливості” (Justice League) із повністю збереженим авторським баченням Зака Снайдера вийде у 2021 році на стрімінговому сервісі HBO Max. Цим режисер лаконічно поділився з фанатами у своєму твітері.

 

Слід зауважити, що за підрахунками самого Снайдера, на закінчення його режисерської версії треба витратити щонайменше 20 мільйонів доларів, які, судячи з усього, були йому гарантовані. Хоча Снайдер свого часу повністтю завершив зйомки своєї версії, не виключена можливість дознімання додаткових кадрів, але найбільше часу віднімуть повністю нові музика і візуальні ефекти.

Чутки про те, що WarnerMedia все ж таки пішли на поступки і домовилися зі Заком Снайдером, ходили щонайменше тиждень і підігрівались хештеґами у постах самого Снайдера у соцмережах. Зокрема у наведеному нижче пості від 18 травня можна було знайти хештеґ #PausedNotStopped.

Що ж, залишається тільки дочекатись і побачити, наскільки кращою вона виявиться за те, що нам показували в кінотеатрах (наш огляд “Ліги Справедливості” Відона).

Читайте також

HBO замовила серіал за мотивами “Загону самогубців”. У головній ролі — Джон Сіна!

Творці фільму The Batman показали оновлений логотип героя

Серіали DC переїдуть на HBO Max

DC

Doom Patrol подовжать одразу на два сезони?

Режисерська версія “Ліги справедливості” триватиме 3,5 години

Justice League

Творці Doom Patrol проспойлили весь другий сезон… Але ніхто нічого не зрозумів

Перший тизер “Ліги справедливості” Снайдера показав Дарксайда

Бетменів забагато не буває: у серпні пройде віртуальний фестиваль DC FanDome

Популярне