web analytics

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

У межах Tokyo Game Show 2020 було показано чимало цікавих ігор для любителів японського ігротворення. Не забули і про фанатів серії NieR, яка після грандіозного успіху NieR Automata стала одним із найцінніших активів Square Enix. У межах заходу розповіли, коли світ побачить ремастер оригінальної NieR, якому в назві дописали Replicant ver.1.22474487139… У Японії це станеться 22 квітня, а на заході гра вийде на день пізніше. Тоді ж проект з’явиться у Steam.

Серед платформ було оголошено ПК, PlayStation 4 та Xbox One. Окрім дат виходу, регіональні версії NieR Replicant також різнитимуться обкладинками.

Окрім цього було анонсовано колекційне видання проекту під назвою White Snow Edition. Туди увійде сама гра, стілбук, набір значків та саундтрек. У Японії це видання вже можна попередньо замовити. У наших широтах така можливість з’явиться за кілька днів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

NieR:Automata продалась накладом у 6 мільйонів копій

З’явилися перші оцінки NieR Replicant

Square Enix представила ремастер NieR Replicant і мобільний спін-офф серії

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

Анонсовано PVKK, симулятор артилериста з елементами Papers, Please

pvkk

У Fortnite зʼявився новий режим з елементами ностальгії

fortnite

«Первородний гріх»: Усі подробиці зі зйомок нового «Декстера»

Декстер: Первородний гріх

«Думками навиворіт 2» став найкасовішим релізом 2024 року

p.ua.Думками навиворіт 2

Популярне