Ніхто у Marvel ще не знає кінцівку “Месників 4”

У розмові з Marvelists Podcast Марк Раффало розповів, що Marvel досі не відзняли фінал четвертих Месників. Звучить абсурдно, бо до виходу фільму залишилося майже 9 місяців. Однак актор спробував усе пояснити:

Ми (актори) і досі не знаємо, що на нас чекає. Це не перезйомки. Ми будемо знімати фінал, який не закінчили минулого року. І досі ніхто з нас не знає, що саме там буде — Марк Раффало

Зазвичай актори перед зйомками мають повноцінний сценарій. Але якщо вірити актору , то Месники виключення з правил.

Я не впевнений, що навіть брати Руссо знають, чим усе завершиться. Буває таке, що зміни відбуваються прямо на знімальному майданчику. І це круто. Може статися так, що ми відзняли одну сцену або епізод, а через декілька днів перезняли це все з нуля, бо змінилося бачення картини. Це як живий організм — Марк Раффало

Слід попередити, що до слів Марка Раффало слід ставитися обережно. Як зазначають журналісти порталу denofgeek, у Marvel навряд стануть так ризикувати. Скоріш за все, студія розробляє декілька версій кінцівок.

Усе через Вартових Галактики 3. Вони мають відіграти значну роль у Месниках 4, однак Marvel й досі не впевнена в майбутньому персонажів команди через останній скандал із Джеймсом Ганном.

Читайте також

Чутки: На Reddit злили сюжет трейлеру Месників 4

Avengers

Танос з’явиться у Fortnite. Тому що може!

Avengers

«Месники: Війна нескінченності». Перші враження

Месники: Війна нескінченності / Avengers: Infinity War (2018)

ЩоВКіно: Квітень 2018

Месники: Війна нескінченності / Avengers: Infinity War (2018)

Огляд фільму “Людина-Павук: Повернення додому”

Чого очікувати від Marvel’s Spider-Man?

Анонс LEGO Marvel Super Heroes 2

Огляд фільму “Вартові Галактики 2”

Популярне