Nintendo придбала розробників Luigi’s Mansion 3

Next Level Games уже давно співпрацює з Nintendo. Ще у 2005 році, на GameCube, вийшов перший спільний проект — Super Mario Strikes. А у 2014 році студія анонсувала, що надалі працюватиме ексклюзивно з Nintendo.

Остання гра Next Level Games, Luigi’s Mansion 3, продалась тиражем майже в 8 мільйонів копій. Тепер Nintendo, аби покращити подальшу співпрацю, придбала канадських розробників.

Деталі угоди між Nintendo та Next Level Games залишаються таємницею, у тому числі й сума, за яку придбали студію. У Nintendo лиш розповіли, що ряд власників та директорів Next Level Games дійшли до спільної згоди, що зараз найкращий час, аби продати свої акції. З купівлею студії Nintendo сподівається на значні покращення у швидкості виходу та якості майбутніх проектів.

Компанія заявила, що всі питання стосовно купівлі студії та угоди закриють до 1 березня.

Next Level Games заснували у 2002 році. Студія відразу обрала спеціалізацією розробку консольних ігор. Першим проектом стала NHL Hitz Pro, а, окрім подальших ігор для Nintendo, студія також працювала над Spider-Man: Friend or Foe, Captain America: Super Soldier, Tom Clancy’s Ghost Recon, Punch-Out!! та іншими.

Читайте також

Портативна революція: історія Nintendo Game Boy

Nintendo припинить підтримку Super Mario Maker для Wii U

DOOM запустили на Nintendo Game & Watch

Війна на землях Sony: Microsoft планує купівлю японських студій

Племена гунів фарбували одяг… за рецептами з The Legend Of Zelda

У мережу потрапив початковий код класичних ігор Nintendo

Mario

За що варто поважати Nintendo?

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: