web analytics

[ОНОВЛЕНО] Nintendo торгують з росіянами за допомогою «Ачівки»?

Хоча Nintendo серед тих компаній, що призупинили бізнес в РФ, але з’явилася інформація у Kommersant, що Metroid Prime Remastered на території країни-терориста імпортують та продають від імені Achivka LLC, гендиректором якої є Яша Хаддаджі, що залишився головою російського підрозділу Nintendo. Меншою частиною акцій компанії володіє Ксєнія Качалова. Вказана адреса Achivka LLC збігається із російською штаб-квартирою Nintendo. Не відомо, чи це відбувається із дозволу компанії, чи це просто підпільна торгівля.

У одному із телеграм-каналів розмістили фотографію картриджа гри, де заявляється, що її виклав працівник мережі магазинів електроніки. Тут розповідають, що це вперше, коли завезли гру Nintendo саме до магазину для продажу, а не на центральні склади під замовлення.

Раніше цей гендиректор відзначився тим, що його звинувачували у неадекватній поведінці під час стріму турніру Mario Kart, але далі попередження Nintendo щодо вчинків гендиректора не дійшло.

Компанія прокоментувала ситуацію виданню Eurogamer та розповіла, що їм відомо про махінації деяких компаній з картриджами Metroid Prime Remastered, але вони не пов’язані із такими організаціями та не беруть участі у паралельному імпорті інших продуктів Nintendo. Компанія нагадала, що на початку 2022 року вони зупинили постачання продукції до РФ та поставили eShop на технічне обслуговування, оскільки транзакції в російських рублях були зупинені. Nintendo збереже мінімальну присутність у РФ, щоб завершити процес ліквідації та виконати контрактні, юридичні і адміністративні вимоги.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Серія Mario & Luigi повертається після майже 10 років застою

mario & luigi brothership

Від анонсу до трейлера — 7 років: Що нам показали в Metroid Prime 4: Beyond?

metroid prime 4 beyond

У наступній The Legend of Zelda ми вперше врятуємо світ як Зельда!

the legend of zelda echoes of wisdom

Metroid Prime 4: Beyond, Mario & Luigi: Brothership, Zelda: Echoes of Wisdom — Підсумки червневого Nintendo Direct

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

Nintendo найняла понад 400 співробітників за останній рік

nintendo mario

Бездоганний ремейк! Критики в захваті від Paper Mario: The Thousand-Year Door

paper mario

Nintendo придбала студію, яка портувала Hogwarts Legacy на Switch

hogwarts legacy