[ОНОВЛЕНО] Nintendo торгують з росіянами за допомогою «Ачівки»?

Хоча Nintendo серед тих компаній, що призупинили бізнес в РФ, але з’явилася інформація у Kommersant, що Metroid Prime Remastered на території країни-терориста імпортують та продають від імені Achivka LLC, гендиректором якої є Яша Хаддаджі, що залишився головою російського підрозділу Nintendo. Меншою частиною акцій компанії володіє Ксєнія Качалова. Вказана адреса Achivka LLC збігається із російською штаб-квартирою Nintendo. Не відомо, чи це відбувається із дозволу компанії, чи це просто підпільна торгівля.

У одному із телеграм-каналів розмістили фотографію картриджа гри, де заявляється, що її виклав працівник мережі магазинів електроніки. Тут розповідають, що це вперше, коли завезли гру Nintendo саме до магазину для продажу, а не на центральні склади під замовлення.

Раніше цей гендиректор відзначився тим, що його звинувачували у неадекватній поведінці під час стріму турніру Mario Kart, але далі попередження Nintendo щодо вчинків гендиректора не дійшло.

Компанія прокоментувала ситуацію виданню Eurogamer та розповіла, що їм відомо про махінації деяких компаній з картриджами Metroid Prime Remastered, але вони не пов’язані із такими організаціями та не беруть участі у паралельному імпорті інших продуктів Nintendo. Компанія нагадала, що на початку 2022 року вони зупинили постачання продукції до РФ та поставили eShop на технічне обслуговування, оскільки транзакції в російських рублях були зупинені. Nintendo збереже мінімальну присутність у РФ, щоб завершити процес ліквідації та виконати контрактні, юридичні і адміністративні вимоги.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA раптово зняла з продажу всі ігри FIFA

Усе показане на Nintendo Direct (14.09.2023)

Super Mario Bros.

Nintendo Direct 9.14.2023 за версією PlayUA

h2x1 nintendodirect genericlogo

Японського ютубера посадили на 2 роки через ґеймплейне відео Steins;Gate

steins;gate my darling's embrace

Baldur’s Gate 3 таки обігнала The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom за оцінками на Metacritic

Baldur’s Gate 3

Nintendo викинула з крамниці низькопробний клон Thе Last of Us

1the last hope dead zone survival

Які покращення ви хочете бачити в новій консолі Nintendo?

Наступник Switch зʼявиться у 2024 році

nintendo switch

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: