No Man’s Sky отримала величезне оновлення

Горезвісна студія Hello Games випустила велике оновлення No Man’s SkyFoundation Update. Таку назву обновка носить завдяки доданню основ будування баз у гру, а також через упевненість розробників, що це оновлення стане основою для подальших змін. Латка оновить гру до версії 1.1.

rsz_book-desktop-2

Перше нововведення: три ігрові режими, що відрізняються набором правил. Нормальний режим пропонує вже знайомий розслаблений досвід досліджування, творчий режим дозволяє мандрувати всесвітом без обмежень та будувати великі бази. Сутність третього режиму — режиму виживання — зрозуміла з назви.

Головними смаколиками оновлення є можливість будувати бази та фермерство. Побудова прихистку відбувається за допомогою модулів і прикрас. Для їх отримання вам потрібні ресурси, які можна знайти у космосі. Також ви можете наймати іншопланетні форми життя для розробки нових технологій на території бази: фермери, інженери, зброярі та науковці чекають на вас на космічних станціях.

Щодо фермерства, то гідропонна лабораторія на базі або вантажному судні дозволить вам вирощувати дивовижні рослини, які також служитимуть джерелом ресурсів.

Повний перелік змін можна переглянути на офіційному сайті гри. На цю мить ПК-версія оновлення поки що недоступна для завантаження.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У No Man’s Sky можна повністю кастомізувати зореліт, а космічні станції стали різноманітнішими

no man's sky orbital

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky

No Man’s Sky вже доступна на Mac!

No Man's Sky

Труднощі побудови українськомовної спільноти. Інтервʼю з перекладачем No Man’s Sky

No Man's Sky

No Man’s Sky восени приземлиться на Nintendo Switch

Нормандія

Нова експедиція у No Man’s Sky додасть до гри елементів роуґлайт

No Man's Sky

Творці No Man’s Sky зробили ремастер своєї першої гри на прохання 8-річного фаната

Joe Danger

The Last Campfire пропонує розв’язувати пазли у милому світі

The Last Campfire