No Man’s Sky отримала величезне оновлення

Горезвісна студія Hello Games випустила велике оновлення No Man’s SkyFoundation Update. Таку назву обновка носить завдяки доданню основ будування баз у гру, а також через упевненість розробників, що це оновлення стане основою для подальших змін. Латка оновить гру до версії 1.1.

rsz_book-desktop-2

Перше нововведення: три ігрові режими, що відрізняються набором правил. Нормальний режим пропонує вже знайомий розслаблений досвід досліджування, творчий режим дозволяє мандрувати всесвітом без обмежень та будувати великі бази. Сутність третього режиму — режиму виживання — зрозуміла з назви.

Головними смаколиками оновлення є можливість будувати бази та фермерство. Побудова прихистку відбувається за допомогою модулів і прикрас. Для їх отримання вам потрібні ресурси, які можна знайти у космосі. Також ви можете наймати іншопланетні форми життя для розробки нових технологій на території бази: фермери, інженери, зброярі та науковці чекають на вас на космічних станціях.

Щодо фермерства, то гідропонна лабораторія на базі або вантажному судні дозволить вам вирощувати дивовижні рослини, які також служитимуть джерелом ресурсів.

Повний перелік змін можна переглянути на офіційному сайті гри. На цю мить ПК-версія оновлення поки що недоступна для завантаження.

Читайте також

Улітку No Man’s Sky отримає нове безкоштовне доповнення

No man's sky

PlayNews #272 — підсумковий

PlayNews #269 — American / Euro Truck Simulator 2, No Man’s Sky…

PlayNews #265 — Microsoft, No Man’s Sky…

Огляд No Man’s Sky

PlayNews #253 — QuakeCon, Overwatch, No Man’s Sky…

E3 2016: текстовий репортаж з конференції Sony

Порадник ґеймера: Червень 2016

Популярне