No Man’s Sky схрестили з… Dead Space

Нещодавно автори No Man’s Sky зі студії Hello Games оприлюднили релізний трейлер нещодавнього оновлення. Воно отримало назву Desolation, і додає до світу гри таємничі закинути космічні кораблі, які можна досліджувати. Щоправда, усередині ви — непроханий гість.

Всередині на вас чекає багато корисних і цінних речей та ресурсів, але на шляху вас зустріне велике різноманіття супротивників. Розправитися з ними буде не так вже й просто.

Кораблі процедурно згенеровані, так само як і лігва потвор та загадки усередині. Окрім цього ви зможете знайти на борту записи екіпажу, та дізнатися що там відбувалося. Ігротворці розповіли, що при роботі над оновленням надихалися науково-фантастичними фільмами 70-80х років, аби краще передати відчуття небезпеки та самотності.

Також розробники вирішили трішки допрацювати бойову систему у оновленні, бої стали швидшими та динамічнішими. Ну а ще традиційно було виправлено деякі недопрацювання. Більш детально зі списком змін можна ознайомитися на офіційному сайті проекту.

А ще хочемо зауважити, що зараз на гру діє знижка 50%, причому одразу для PlayStation 4, Xbox One та ПК. Триватиме знижка до 20 липня, тож не проґавте шанс зекономити!

Читайте також

У No Man’s Sky дозволили приборкати іншопланетну істоту

No Man’s Sky

Режисер Ori розкритикував розробників Cyberpunk 2077 та No Man’s Sky… а потім вибачився

No Man’s Sky безкоштовно оновлять для PS5 та Xbox Series

No Man’s Sky

Творці No Man’s Sky працюють над новою (і не менш масштабною) грою

No Man’s Sky отримала крос-плей і завітала у Game Pass

no man's sky

У No Man’s Sky з’являться “живі” зорельоти

Подробиці нового доповнення No Man’s Sky

Ninja зрадив Twitch! — PlayNews #377

Ninja Mixer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: