web analytics

No Man’s Sky схрестили з… Dead Space

Нещодавно автори No Man’s Sky зі студії Hello Games оприлюднили релізний трейлер нещодавнього оновлення. Воно отримало назву Desolation, і додає до світу гри таємничі закинути космічні кораблі, які можна досліджувати. Щоправда, усередині ви — непроханий гість.

Всередині на вас чекає багато корисних і цінних речей та ресурсів, але на шляху вас зустріне велике різноманіття супротивників. Розправитися з ними буде не так вже й просто.

Кораблі процедурно згенеровані, так само як і лігва потвор та загадки усередині. Окрім цього ви зможете знайти на борту записи екіпажу, та дізнатися що там відбувалося. Ігротворці розповіли, що при роботі над оновленням надихалися науково-фантастичними фільмами 70-80х років, аби краще передати відчуття небезпеки та самотності.

Також розробники вирішили трішки допрацювати бойову систему у оновленні, бої стали швидшими та динамічнішими. Ну а ще традиційно було виправлено деякі недопрацювання. Більш детально зі списком змін можна ознайомитися на офіційному сайті проекту.

А ще хочемо зауважити, що зараз на гру діє знижка 50%, причому одразу для PlayStation 4, Xbox One та ПК. Триватиме знижка до 20 липня, тож не проґавте шанс зекономити!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У No Man’s Sky можна повністю кастомізувати зореліт, а космічні станції стали різноманітнішими

no man's sky orbital

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky

No Man’s Sky вже доступна на Mac!

No Man's Sky

Труднощі побудови українськомовної спільноти. Інтервʼю з перекладачем No Man’s Sky

No Man's Sky

No Man’s Sky восени приземлиться на Nintendo Switch

Нормандія

Нова експедиція у No Man’s Sky додасть до гри елементів роуґлайт

No Man's Sky

Творці No Man’s Sky зробили ремастер своєї першої гри на прохання 8-річного фаната

Joe Danger

The Last Campfire пропонує розв’язувати пазли у милому світі

The Last Campfire