No Man’s Sky схрестили з… Dead Space

Нещодавно автори No Man’s Sky зі студії Hello Games оприлюднили релізний трейлер нещодавнього оновлення. Воно отримало назву Desolation, і додає до світу гри таємничі закинути космічні кораблі, які можна досліджувати. Щоправда, усередині ви — непроханий гість.

Всередині на вас чекає багато корисних і цінних речей та ресурсів, але на шляху вас зустріне велике різноманіття супротивників. Розправитися з ними буде не так вже й просто.

Кораблі процедурно згенеровані, так само як і лігва потвор та загадки усередині. Окрім цього ви зможете знайти на борту записи екіпажу, та дізнатися що там відбувалося. Ігротворці розповіли, що при роботі над оновленням надихалися науково-фантастичними фільмами 70-80х років, аби краще передати відчуття небезпеки та самотності.

Також розробники вирішили трішки допрацювати бойову систему у оновленні, бої стали швидшими та динамічнішими. Ну а ще традиційно було виправлено деякі недопрацювання. Більш детально зі списком змін можна ознайомитися на офіційному сайті проекту.

А ще хочемо зауважити, що зараз на гру діє знижка 50%, причому одразу для PlayStation 4, Xbox One та ПК. Триватиме знижка до 20 липня, тож не проґавте шанс зекономити!

Читайте також

No Man’s Sky восени приземлиться на Nintendo Switch

Нормандія

Нова експедиція у No Man’s Sky додасть до гри елементів роуґлайт

No Man's Sky

Творці No Man’s Sky зробили ремастер своєї першої гри на прохання 8-річного фаната

Joe Danger

The Last Campfire пропонує розв’язувати пазли у милому світі

The Last Campfire

Рахуємо дні до оновлення у No Man’s Sky разом з кошмарною головою

Оновлення No Man’s Sky поліпшило графіку і додало тваринам хутро

No Man’s Sky

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

У The Last Campfire від авторів No Man’s Sky побільшало контенту

The Last Campfire

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: