web analytics

Номінований на «Оскар» українсько-данський фільм «Будинок зі скалок» виходить у кінотеатральний прокат України

9 березня в українському кінопрокаті з’явиться стрічка данського режисера Сімона Леренґа Вільмонгта «Будинок зі скалок»

У ній оповідається реальна історія дитячого притулку, розташованого у нині тимчасово окупованому Лисичанську. Герої фільму – діти, позбавлені батьківського піклування унаслідок війни. У притулку ними опікується група небайдужих соцпрацівниць, які роблять усе. що в їхніх силах, створюючи для малечі максимально безпечний простір, попри постійний гуркіт вибухів за вікном. 

«Нам важливо було показати світові, що переживають ці діти через війну. Часто ми не бачимо опосередкованих наслідків, як ця війна впливає на життя дітей. Водночас це фільм і про те, як у скрутні часи дітям допомагають виховательки. І ці виховательки – єдині, хто може поділитися з цими дітьми любов’ю і теплом. Це фільм про зв’язок між дітьми та дорослими», – говорить лінійний продюсер фільму Азад Сафаров. 

«Будинок зі скалок» – другий фільм в історії незалежної України, який отримав номінацію на «Оскар» у категорії «Найкращий документальний повнометражний фільм». Кіно створено у копродукції України, Данії, Швеції та Фінляндії. 

До речі, у день 95-тої церемонії нагородження премії «Оскар», 12 березня, о 22:30 очікується прем’єра фільму на телеканалі Суспільне Культура

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Хідео Коджіма оцінив український фільм «20 днів у Маріуполі»

Criterion Collection

«20 днів у Маріуполі» став першим українським фільмом, що отримав «Оскар»

p.ua.20 днів у Маріуполі Оскар

Фільм «20 днів у Маріуполі» представлятиме Україну на премії «Оскар»

20 днів у маріуполі

Що покажуть на фестивалі американського кіно “Незалежність”?

AIFF 2023

«Оскар 2023» зумів пробити дно

2023 Оскар

«Оскар» знову не пропустив Зеленського у свій ефір

Оскар 2022

Переможці премії «Оскар» 2022

Оскар 2022

Несподіванки є: оголошено номінантів на “Оскар 2022”

Оскар 2022