web analytics

Нова частина Tales of може вийти в 2025

Наступного року серія Tales of відзначатиме своє 30-річчя, а з випуску останньої частини Tales of Arise (огляд) на той момент пройде вже 4 роки. Як результат, не тільки звичайні фанати, а й акціонери Bandai Namco зачекалися нової частини, тому вирішили запитати у представників компанії на черговому зібранні, коли варто чекати її, на що отримали наступну відповідь:

Існують деякі речі про які ми поки не можемо говорити, але прошу вас, чекайте офіційних анонсів у майбутньому.

Представник Bandai Namco

Той хто ставив питання зазначає, що відповідь відрізнялася від інших формату: “ми розглядаємо це питання” або “чекайте з нетерпінням”, тому можна з впевненістю сказати, що наступну Tales of все ж анонсують найближчим часом

До того ж продюсер Юсуке Томізава в інтерв’ю Famitsu у 2022 році казав, якщо нова частина не вийде до 30-річчя серії, то це означатиме, що він не виконав свій обов’язок перед нею. Додаючи, що не планує ігнорувати прохання фанатів та хоче розширити асортимент франшизи завдяки перевиданням минулих частин.

Також Bandai Namco вже анонсувала, що наступний Tales of Festival пройде з 7 по 8 червня в 2025 році, саме на ній і відзначатимуть 30-річницю серії. Однак якщо нам дійсно планують представити прийдешню ролівку, то це відбудеться раніше, оскільки згадана презентація занадто нішева для таких масштабних і важливих анонсів.

Зараз в Steam японська ролівка Tales of Arise зі знижкою 50% коштує 599 гривень. Якщо давно хотіли спробувати одного з найкращих представників жанру, то саме час це зробити, щоб встигнути до випуску наступної частини.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Японська студія Tose втратила понад 2 000 000$ через скасування ігор партнерами

paper mario

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

Monster Hunter Stories перевидали через закриття eShop на Nintendo 3DS

Monster Hunter Stories

Творці Danganronpa і Zero Escape ризикують життям для своєї нової гри

the hundred line last defense academy

Square Enix зробить ремейк не лише Dragon Quest III, а й перших двох частин

dragon quest

Metroid Prime 4: Beyond, Mario & Luigi: Brothership, Zelda: Echoes of Wisdom — Підсумки червневого Nintendo Direct

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom