“Нова Mass Effect — не Dragon Age: Inquisition”, — твій Кеп

Mass effect 3, kasumi goto, miranda lawson, thaine crios, art, patryk olejniczak, 2601x1132

Компанія BioWare поділилася свіжими думками стосовно розробки нової частини серії Mass Effect. Працівники студії розповіли про те, наскільки вдалим було рішення відмовитись від старих консолей та пояснили, чому успішна Dragon Age: Inquisition не стане шаблоном для наступної Mass Effect.

Розробники зізнались, що після того, як команда відмовилась від консолей старого покоління, у них розправились крила. Аарон Флін, продюсер гри, зазначив, що все це дуже економить час розробників, який можна присвятити наповненню гри. Ясна річ, загальна якість проекту від цього теж залишиться у виграші. Повертаючись до наповнення і масштабності ігрового світу, слід зауважити, що над новим Mass Effect трудиться учетверо більше розробників, ніж було залучено до розробки Dragon Age: Inquisition.

Що ж до того, наскільки нова Mass Effect буде схожою на нещодавній “Вік Дракона”, то тут розробники зазначили наступне. Хоча вони дійсно використовують деякі напрацювання з цієї гри, це аж ніяк не означає, що Mass Effect Next буде зроблена “за тим cамим шаблоном”.

Нова частина Mass Effect буде і повинна опиратися на власне багате і успішне минуле більшою мірою, ніж на Dragon Age: Inquisition. Візьміть, наприклад, Mako — ми вже показували всюдихід у прототипі. Машина була в першій частині Mass Effect, і її повернення більше пов’язане з тим, що ми можемо реалізувати функціонал переміщення по планетах набагато краще, ніж раніше.

Ґеймплей Mako жодним чином на пов’язаний з Dragon Age: Inquisition. Фактично, старі консолі набагато більше вплинули на ігролад нової Mass Effect, ніж Inquitision. Ми дуже пишаємося новою частиною Dragon Age, але це не означає, що тепер усі ігри будуть розроблятися з цього шаблону. Кожна гра серії повинна бути новаторською і вдосконалювати ґеймплей тими елементами, які підходять їй, а не поповнюватися елементам з інших ігор просто тому, що вони були успішними.

Нагадую, що нова Mass Effect розробляється на тому ж Frostbite 3. Проте, як вже було сказано раніше, на відміну від тієї ж Inquisition, гру розробляють тільки для РСXbox One і PlayStation 4.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

Асарі: Історія та фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (8)

Цитадель | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (6)

Туріанці: Історія і Фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

09

Люди проти Туріанців або Війна Першого Контакту | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (3)

Альянс Систем | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (1)

Каталізатор | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

f0v4iz xoaaadyz

Яку гру ви перепроходили останньою?

mass effect