Нова проклята скриня у Sea of Thieves спалить ваш корабeль

Нове оновлення Sea of Thieves під назвою The Crews of Rage вийде 19 лютого, однак розробники зі студії Rare вже випустили відео, де розповіли про ключові зміни у майбутньому апдейті.

Розробники продовжують розвивати бойову систему у грі, на цей раз сфокусувавшись на фехтуванні. Русалки тепер з’являтимуться частіше, аби допомогти гравцям повернутися на корабель. Однак біля ворожого судна русалки припливатимуть рідше, аби на корабель можна було попасти непомітно.

У Sea of Thieves з’явиться нова проклята скриня. Залишивши її на кораблі, вам доведеться постійно наглядати за нею та охолоджувати, інакше ваш корабель загориться. Скриню можна буде залишити й на ворожу кораблі, а кількома пострілами — пришвидшити його нагрівання. Просто залити скриню водою та залишити її теж не вийде, вода нагріється і стане вам додатковою проблемою.

Попрацювали над освітленням у грі, а також поправили баг, який не давав гравцям можливість бачити завдання на кораблі, на який ви проникнули. Крім того, у Rare дослухалися до прохань спільноти та створили Pirate Appearance Potion, функцію, яка дозволить змінити зовнішній вигляд вашого пірата. Така розкіш коштуватиме 149 внутрішньо ігрових монет.

Більше про оновлення стане відомо наступного тижня, коли The Crews of Rage з’явиться у грі!

Читайте також

Рімейк Battletoads побачить світ вже 20 серпня

BATTLETOADS

PlayStation 5, Жорстока жорстокість: Частина 2, Шквал анонсів [Подкаст]

Horizon: Forbidden West

Користувацькі сервери для Sea of Thieves наближаються

Sea of Thieves

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

У Steam з’явилася сторінка Sea of Thieves

Sea of Thieves

Фонд GDC надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам

Легендарний піратський стрім Sea of Thieves

Sea of Thieves

Новий проєкт студії Rare – Everwild

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: