web analytics

“Нова війна” у Warframe почнеться за 2 тижні [трейлер]

The New War — кульмінація історії Warframe, до якої наш улюблений бойовик про космічних ніндзя ішов довгих 6 років. Улітку на TennoCon нам показали перших пів години сюжетної кампанїі “Нової війни”, а сьогодні Digital Extremes виклали новий трейлер та оголосили дату виходу найбільшого доповнення Warframe — 15 грудня.

Само собою, основною принадою стане величезна кампанія, розбита на три акти, де ми гратимемо не лише за Тенно, а й за наших старих ворогів, які теж вимушені давати відсіч нападу Свідомих. Але на додачу до неї гравців чекатиме новий (48-ий за ліком) Ворфрейм, зброя та аксесуари.

І так, якщо попередні два абзаци вам мало що кажуть, то розробники врахували це і зробили поліпшений путівник для нових гравців, який проведе по всіх важливих квестах зі самого початку і аж до “Нової війни”. А спробувати Warframe ми вам усіляко рекомендуємо, бо мало того, що вже котрий рік це одна з найкращих екшн-ігор, так вона ще й абсолютно безкоштовна (саме безкоштовна, а не f2p з купою пейволів) і доступна на всіх актуальних платформах — обох поколіннях PlayStation і Xbox, Switch та ПК.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Metroid Prime 4: Beyond, Mario & Luigi: Brothership, Zelda: Echoes of Wisdom — Підсумки червневого Nintendo Direct

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Yuzu, емулятор Switch, припинить існування та виплатить 2,4 млн дол. Nintendo

маріо