Нове ігроладне відео Mass Effect: Andromeda розповіло про персонажів гри

Друге відео серії оглядів ігроладу Mass Effect: Andromeda познайомить вас із профілями, конфігурацією слотів та командуванням загоном.

У Mass Effect: Andromeda зі зростанням рівня ви отримуватиме доступ до десятків нових навичок та понад 300 їхніх поліпшень. Попереднє відео розповіло про розподіл навичок на три категорії: вони бувають бойові, технічні та біотичні. Відкриваючи їх під час грання, ви також отримуватиме доступ до семи профілів. Відео наводить два приклади: профілі Адепта та Дослідника.

Перемикатися між профілями гравець зможе будь-коли, і для більшої зручності можна буде додати певний профіль та три навички у спеціальний слот. Загалом таких слотів чотири.

Загін головних героїв гри

Коли справа дійде до бою, не забудьте про свій загін. Кожен із шести супутників має три активні та дві пасивні навички. Кора використовує біотичні навички та забезпечує прикриття, а Драк бере ворога штурмом.

Ви можете не лише розкидати своїх бійців по полю бою, віддати наказ захищати якусь точку, атакувати ворога або повернутися до вас, але й обʼєднатися з ними задля використання нищівних комбо. Сенс комбо полягає в командній роботі: один робить ворога або цілий загін вразливим, а інший завдає критичної шкоди.

Також сьогодні стало відомо, що корабельного лікаря озвучить зірка «Гри престолів» Наталі Дормер. Її герой стане першим персонажем, якого побачить протагоніст після 600-річного кріогенного сну.

Mass Effect: Andromeda — четверта гра серії Mass Effect. Забавка безпосередньо не повʼязана з попередніми, але її події розгортатимуться у тому же всесвіті, в галактиці Андромеди. Вихід гри в Європі відбудеться 23 березня 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Microsoft Windows та ігрові консолі Xbox One і PlayStation 4.

Читайте також

Яку гру ви перепроходили останньою?

mass effect

Сценаристка Deus Ex та Marvel’s Guardians of the Galaxy перейшла в BioWare

Deus Ex: Human Revolution

BioWare досі шукає фахівців для нової Mass Effect. І це бентежить

День N7— чудова нагода згадати, як капітан Шепард рекламував PlayUA

Mass Effect

У Mass Effect тепер можна зіграти від першої особи

Режисер трилогії Mass Effect створив нову студію

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

Стрім-порівняння Mass Effect Legendary Edition — Частина №1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: