Нове ігроладне відео Mass Effect: Andromeda розповіло про персонажів гри

Друге відео серії оглядів ігроладу Mass Effect: Andromeda познайомить вас із профілями, конфігурацією слотів та командуванням загоном.

У Mass Effect: Andromeda зі зростанням рівня ви отримуватиме доступ до десятків нових навичок та понад 300 їхніх поліпшень. Попереднє відео розповіло про розподіл навичок на три категорії: вони бувають бойові, технічні та біотичні. Відкриваючи їх під час грання, ви також отримуватиме доступ до семи профілів. Відео наводить два приклади: профілі Адепта та Дослідника.

Перемикатися між профілями гравець зможе будь-коли, і для більшої зручності можна буде додати певний профіль та три навички у спеціальний слот. Загалом таких слотів чотири.

Загін головних героїв гри

Коли справа дійде до бою, не забудьте про свій загін. Кожен із шести супутників має три активні та дві пасивні навички. Кора використовує біотичні навички та забезпечує прикриття, а Драк бере ворога штурмом.

Ви можете не лише розкидати своїх бійців по полю бою, віддати наказ захищати якусь точку, атакувати ворога або повернутися до вас, але й обʼєднатися з ними задля використання нищівних комбо. Сенс комбо полягає в командній роботі: один робить ворога або цілий загін вразливим, а інший завдає критичної шкоди.

Також сьогодні стало відомо, що корабельного лікаря озвучить зірка «Гри престолів» Наталі Дормер. Її герой стане першим персонажем, якого побачить протагоніст після 600-річного кріогенного сну.

Mass Effect: Andromeda — четверта гра серії Mass Effect. Забавка безпосередньо не повʼязана з попередніми, але її події розгортатимуться у тому же всесвіті, в галактиці Андромеди. Вихід гри в Європі відбудеться 23 березня 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Microsoft Windows та ігрові консолі Xbox One і PlayStation 4.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

Асарі: Історія та фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (8)

Цитадель | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

maxresdefault (6)

Туріанці: Історія і Фізіологія | Історія світу Mass Effect | Лор (Добродушні)

09

Люди проти Туріанців або Війна Першого Контакту | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (3)

Альянс Систем | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

maxresdefault (1)

Каталізатор | Історія світу Mass Effect (Добродушні)

f0v4iz xoaaadyz

Яку гру ви перепроходили останньою?

mass effect