Нове ігроладне відео Mass Effect: Andromeda розповіло про персонажів гри

Друге відео серії оглядів ігроладу Mass Effect: Andromeda познайомить вас із профілями, конфігурацією слотів та командуванням загоном.

У Mass Effect: Andromeda зі зростанням рівня ви отримуватиме доступ до десятків нових навичок та понад 300 їхніх поліпшень. Попереднє відео розповіло про розподіл навичок на три категорії: вони бувають бойові, технічні та біотичні. Відкриваючи їх під час грання, ви також отримуватиме доступ до семи профілів. Відео наводить два приклади: профілі Адепта та Дослідника.

Перемикатися між профілями гравець зможе будь-коли, і для більшої зручності можна буде додати певний профіль та три навички у спеціальний слот. Загалом таких слотів чотири.

Загін головних героїв гри

Коли справа дійде до бою, не забудьте про свій загін. Кожен із шести супутників має три активні та дві пасивні навички. Кора використовує біотичні навички та забезпечує прикриття, а Драк бере ворога штурмом.

Ви можете не лише розкидати своїх бійців по полю бою, віддати наказ захищати якусь точку, атакувати ворога або повернутися до вас, але й обʼєднатися з ними задля використання нищівних комбо. Сенс комбо полягає в командній роботі: один робить ворога або цілий загін вразливим, а інший завдає критичної шкоди.

Також сьогодні стало відомо, що корабельного лікаря озвучить зірка «Гри престолів» Наталі Дормер. Її герой стане першим персонажем, якого побачить протагоніст після 600-річного кріогенного сну.

Mass Effect: Andromeda — четверта гра серії Mass Effect. Забавка безпосередньо не повʼязана з попередніми, але її події розгортатимуться у тому же всесвіті, в галактиці Андромеди. Вихід гри в Європі відбудеться 23 березня 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Microsoft Windows та ігрові консолі Xbox One і PlayStation 4.

Читайте також

Трилогія Mass Effect отримає HD-рeмаcтeр

Mass Effect

Цілий день стріму Mass Effect

Сценарист Mass Effect приєднується до студії Archetype

Drew Karpyshyn

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Mass Effect: Andromeda вже не отримає ні патчів, ні DLC

PlayNews #297 — Mafia III, Mass Effect: Andromeda…

Популярне