Нові переноси: Диво-жінка 1984, Дюна, Душа, Чорна Вдова

Учора про це повідомили Wall Street Journal, а тепер Warner Bros. підтвердила, що дату релізу фільму таки посунули. Тепер він з’явиться на екранах не 2 жовтня, а 25 грудня.

Цьому, як і у попередніх випадках, посприяла пандемія коронавірусу, через яку кінотеатри не можуть працювати стабільно. За інформацією інсайдерів, Warner Bros. вирішила не затьмарювати показ “ТЕНЕТ” в американських кінотеатрах, які відкриються лише наприкінці вересня, і дати фільму зібрати більшу касу.

Окрім цього, дехто побоюється, що “ДЮНУ”, реліз якої запланований на 17 грудня цього року, можуть показати лише у 2021. Є підозри, що і дата виходу мультфільму “ДУША” теж зміниться. Аналітики говорять, що нова порція переносів релізів може зачіпити купу малих та великих кінопроектів. До їх списку входить і “ЧОРНА ВДОВА” від Marvel та Disney, адже вся її промокомпанія відстрілялась ще весною 2020 року і за весь цей час не вийшло жодного тизера.

Зараз майже вся індустрія дивиться на результати прокату фільмів “ТЕНЕТ“, “МУЛАН“, “НОВІ МУТАНТИ” тощо. Адже результати кожного з них важливі для прийняття студіями нових рішень.

Читайте також

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

Ембер Герд може не повернутися до ролі Мери в «Аквамен 2»

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Зйомки сиквелу «Аквамен» розпочнуться влітку

У мережу злили офіційну назву “Матриці 4”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: