Нові переноси: Диво-жінка 1984, Дюна, Душа, Чорна Вдова

Учора про це повідомили Wall Street Journal, а тепер Warner Bros. підтвердила, що дату релізу фільму таки посунули. Тепер він з’явиться на екранах не 2 жовтня, а 25 грудня.

Цьому, як і у попередніх випадках, посприяла пандемія коронавірусу, через яку кінотеатри не можуть працювати стабільно. За інформацією інсайдерів, Warner Bros. вирішила не затьмарювати показ “ТЕНЕТ” в американських кінотеатрах, які відкриються лише наприкінці вересня, і дати фільму зібрати більшу касу.

Окрім цього, дехто побоюється, що “ДЮНУ”, реліз якої запланований на 17 грудня цього року, можуть показати лише у 2021. Є підозри, що і дата виходу мультфільму “ДУША” теж зміниться. Аналітики говорять, що нова порція переносів релізів може зачіпити купу малих та великих кінопроектів. До їх списку входить і “ЧОРНА ВДОВА” від Marvel та Disney, адже вся її промокомпанія відстрілялась ще весною 2020 року і за весь цей час не вийшло жодного тизера.

Зараз майже вся індустрія дивиться на результати прокату фільмів “ТЕНЕТ“, “МУЛАН“, “НОВІ МУТАНТИ” тощо. Адже результати кожного з них важливі для прийняття студіями нових рішень.

Читайте також

“Фантастичні звірі” залишилися без Джонні Деппа і з новою датою виходу

Фантастичні звірі

“Гаррі Поттер” повертається в українські кінотеатри!

Harry Potter

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Тенет

А от і свіжий трейлер “Диво-жінки 1984”

Wonder Woman 1984

Оприлюднено розклад онлайн-фестивалю DC FanDome

DC

Усе, ігровий підрозділ Warner Bros. передумали продавати

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET

“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін