Нові персонажі та подробиці розробки Terrordrome: Reign of Legends

Файтинг Terrordrome: Reign of Legends обростає все більшою кількістю нових подробиць. У липні цього року гра з’явилася у дочасному доступі Steam після періоду тестування, хоча розробники визнають що механіка певних моментів (наприклад, гри по мережі) ще не дороблена. У готовому ростері вже шість персонажів, адже в жовтні до нього приєднався T.H.I.S. (Tactical Hybrid Ingestion System) — щось середнє між “Воно” (It) Стівена Кінґа та “Дещо” (The Thing) Джона Карпентера. Озвучує потворного іншопланетного клоуна актор Джей Угокве. Його голос добре відомий поціновувачам серії як закадровий з першої гри, Terrordrome: Rise of the Boogeymen. Про це засновник студії Hur4c4n Studios Марк Ечаве повідомив у свіжому влозі про розробку гри.

Там само можна вперше побачити, як виглядає модель сьомого персонажа, який скоро з’явиться у ростері — Містера Гайда з класичного роману Роберта Льюїса Стівенсона “Химерна історія доктора Джекіла і містера Гайда” (Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde). У версії гри він відрізняється від класичного опису з роману, де був зловісною фігурою низького зросту, але цей момент буде обіграно: у грі невисокого зросту його альтер-еґо, Доктор Джекіл. Готова модель має ряд відмінностей від першого концепту, зокрема тепер на Гайді буде трохи більше одягу (хоча цей момент можна буде виправити у налаштуваннях). Озвучує персонажа Брайан Уоттс, який вже подарував свій голос у грі Сасквачу.

Ечаве також зазначає у влозі, що праця над сюжетним режимом гри надихнула його замислитись над тим, чи не видати за мотивами гри серію коміксів. Свою думку про це можна залишити у коментарях під відео, до яких творці гри завжди дослухаються, як і у випадку з рецензіями на Steam.

Окрім того, Hur4c4n Studios офіційно підтвердили 11-го персонажа офіційного ростеру — ним став Невидимець із однойменного роману Герберта Веллса. Творці гри обіцяють дуже оригінальний і несподіваний варіант цього персонажа і попередили, що слід “очікувати неочікуваного”.

Читайте також

Terrordrome: Reign of Legends з’явиться в дочасному доступі цього місяця

Terrordrome: Reign of the Legends тестують у Steam одночасно з розробкою

Кевін Гарт зіграє Роланда в екранізації Borderlands

Видавництво «Боривітер» виходить на коміксовий ринок із анонсом «КОДИ»

Biomutant з’явиться у продажу наприкінці травня

За мотивами “Гаррі Поттера” знімуть серіал для HBO Max

Павло Зібров та техно-Київ: комікс “КіберКрай” уже доступний у крамницях

Кіберкрай

Battlefront II отримала 19 мільйонів нових гравців

Star Wars Battlefront II

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: