Новий рендер DayZ не вирішив проблем гри

fea7c91cbcd83e04bb761416601724c0

Розробники багатокористувацького зомбі-виживастика DayZ з чеської студії Bohemia Interactive поділилися із ґеймерами першою версією нового рендера для DirectX 11. Як людина, що придбала гру одразу по її виходу у ранній доступ, і не покладаючи надії сподівається на краще, можу сказати що рендер — далеко не основна проблема гри. Найбільший недолік DayZ — рушій, який не пристосований для динамічних дій, а все ж є рушієм для тактичного шутера з незручним керуванням. Друга проблема гри — жахливий мережевий код, який перекочував із ArmA 2 до наступних ігор компанії без важливих змін. Однак, на мою думку, шліфування технічної складової все ж таки краще, аніж додавання різного непотребу, на кшталт димових гранат та саморобних капелюхів.

Коментуючи показане, можу сказати що картинка стала трохи менш яскравою, як того і потребує справжній зомбі-апокаліпсис. Однак, у відео неодноразово наголошується, що це рання версія, яка ще навіть не готова до масового тестування.

Нагадаємо, що гра доступна у ранньому доступі Steam з 16 грудня 2013 року, повноцінний реліз заплановано на наступний рік.

Читайте також

Що сталося з HotS? — PlayNews #350

Що сталося з HotS? — PlayNews #350

DayZ все ж вийде з раннього доступу

Альфа-версія DayZ розійшлася накладом у 3 млн. копій

33 особливості Arma 3

Чудова короткометражка DayZ

PlayNews #170 — DayZ, The Crew, Goat Simulator MMO…

DayZ — плани, ціна, вихід фіналки

PlayNews #160 — Minecraft, DayZ, Batman: Arkham Knight…

Популярне