Новий ролик Sid Meier’s Civilization VI присвячений Японії

Розробники з Firaxis продовжують знайомити фанатів Цивілізації з всіма народами гри, розповідаючи про особливості кожного з них та відкриваючи дрібку ігроладних продробиць. Цього разу нам представили Японію, з могутнім лідером, спритними і незнищенними самураями та потужним промисловим виробництвом.

В голові Японії стане Ходзьо Токімуне – вмілий вояка та чудовий військовий стратег, що в свій час прославився захистивши Японію від експансії монголів і розповсюдивши кодекс бусідо, якого дотримувалися всі, без винятку, самураї, аж до самого розформування цієї касти. Самураї ж і стануть унікальним юнітом Японії, створивши великі проблеми всім хто стане в них на шляху.

Унікальна будівля японців – фабрика електроніки, потрапивши в надійні руки мудрого гравця, поставить на коліна економіку і технологічний розвиток всіх опонентів, генеруючи скільки очок науки, що ніхто й кораблі не встигне побудувати, як Японія отримає технологічну перемогу (надіємося, що цей жарт залишиться жартом).

Гра зарелізиться 21 жовтня на ПК під керуванням Microsoft Windows та Linux, передзамовити забавку в Steam можна вже зараз.

Читайте також

Жінка-бандит і Джон Марстон — у новому трейлері Red Dead Redemption 2

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Новий трейлер Attack on Titan 2 показує взаємодію героя з навколишнім світом

Attack on Titan 2

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

До Civilization VI додадуть не лише кхмерів

Civilization VI | Indonesia

Кхмери завітають до Civilization VI

Civilization VI | Khmer

“Судний день” настане і для українських кінотеатрів

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Популярне