Новий Silent Hill? Дайте два!

Кілька джерел у мережі повідомляють, що не одна, а відразу дві гри Silent Hill перебувають в активній розробці. Одна з них — перезапуск серії, над яким працюють уже понад рік. Інша гра — скасована кілька років тому Silent Hills, розробкою якої займався Хідео Коджіма. Якщо вірити чуткам, то розробникам допомагає компанія Sony і обидві гри будуть ексклюзивами PlayStation.

У розробці перезапуску бере участь Кеїчіро Тояма, який керував створенням оригінальної Silent Hill. Також до проекту залучені ґеймдизайнер Mаcаxіpo Ітo та композитор Акіpа Ямaокa.

Про Silent Hills, яку скасували ще в 2015, інсайдери майже нічого не сказали. За інформацією кількох джерел, Sony хочуть досягти примирення Коджіми з Konami. Є припущення, що Silent Hills буде сюжетною грою в стилі ігор студії Telltale і буде використовувати технологію PlayStation VR. Гра перебуває тільки на початковому етапі розробки.

На жаль, ми не знаємо наскільки правдива ця інформація, але будемо сподіваємося, що нові ігри у всесвіті Silent Hill будуть і сподобаються як фанатам, так і новим гравцям.

Також нагадуємо, що раніше Kojima Productions уже натякали на нову частину серії, а режисер Крістоф Ґанс повідомив, що знімає новий фільм за мотивами Silent Hills.

Читайте також

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Оновіть систему на своїх PS4. Що зміниться?

Тільки 10 ігор з PS4 не вийде запустити на PS5

Кооперативна Ghost of Tsushima: Legends вийде наступного тижня

Ghost of Tsushima

Перший показ PS5 вийшов справді неочікуваним

PS5

Популярне