Новий Silent Hill? Дайте два!

Кілька джерел у мережі повідомляють, що не одна, а відразу дві гри Silent Hill перебувають в активній розробці. Одна з них — перезапуск серії, над яким працюють уже понад рік. Інша гра — скасована кілька років тому Silent Hills, розробкою якої займався Хідео Коджіма. Якщо вірити чуткам, то розробникам допомагає компанія Sony і обидві гри будуть ексклюзивами PlayStation.

У розробці перезапуску бере участь Кеїчіро Тояма, який керував створенням оригінальної Silent Hill. Також до проекту залучені ґеймдизайнер Mаcаxіpo Ітo та композитор Акіpа Ямaокa.

Про Silent Hills, яку скасували ще в 2015, інсайдери майже нічого не сказали. За інформацією кількох джерел, Sony хочуть досягти примирення Коджіми з Konami. Є припущення, що Silent Hills буде сюжетною грою в стилі ігор студії Telltale і буде використовувати технологію PlayStation VR. Гра перебуває тільки на початковому етапі розробки.

На жаль, ми не знаємо наскільки правдива ця інформація, але будемо сподіваємося, що нові ігри у всесвіті Silent Hill будуть і сподобаються як фанатам, так і новим гравцям.

Також нагадуємо, що раніше Kojima Productions уже натякали на нову частину серії, а режисер Крістоф Ґанс повідомив, що знімає новий фільм за мотивами Silent Hills.

Читайте також

Silent Hill на PS5, Нолан підкорив Fortnite, реліз Valorant — PlayNews

Silent Hill

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

Травневий State of Play у виконанні PlayUA

ghost of tsushima

Завтра нам покажуть ґеймплей Ghost of Tsushima

ghost of tsushima

Sony запускає новий бренд на зміну Worldwide Studio

PlayStation Store тимчасово відключили у Китаї, бо [ЦЕНЗУРА]

playstation store

The Last of Us Part II відправилась “на золото”

the last of us

Прототип контролера, що відстежує рухи пальців для PlayStation VR

PlayStation VR

Популярне