Nvidia анонсували ШІ, що керуватиме NPC в реальному часі

Усе більше й більше штучний інтелект впливає на наше з вами життя. Для когось це спрощення повсякденних завдань, для інших — загроза. Першими жертвами стали сценаристи, які були змушені вийти на страйк. І ось він, Omniverse Avatar Cloud Engine, або скорочено ACE, — інструмент що має суттєво здешевити роботу над створенням неігрових персонажів.

Зі слів генерального директора Nvidia, Дженсена Хуанга, ACE — це інструмент, що створеній на рушії Unreal Engine 5, спільно зі стартапом Convai, який допоможе урізноманітнити ігровий досвід гравцям. Але що воно таке, цей ваш ACE?

Сам Хуанг назвав це “великою мовною моделлю” з аніматором обличчя, що перетворюватиме звичайний текст на мовлення та автоматично анімуватиме обличчя. Директор навіть показав схематично, як саме ШІ буде працювати.

А потім навіть продемонстрував результат роботи, який ви також можете глянути.

Цікаво виглядає, еге ж. Проте ще є над чим працювати, зокрема над анімацією обличчя (це перше, що кинулося в очі). Стосовно мовлення, поки що, висновків не варто робити тому, що уривок дуже короткий. Що точно можна сказати — Nvidia зробили шикарну рекламу для своїх прискорювачів штучного інтелекту. Вже незабаром варто очікувати ріст попиту та цін, відповідно. 

Наразі Nvidia підтвердили наявність двох ігор, що використовують технологію анімації обличчя ACE. Це S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl та Fallen Leaf. Тепер хочеться глянути на роботу ШІ поза межами демонстрації, цікаво, як він буде поводитися та які виклики стануть перед розробниками, коли вони будуть його вбудовувати у свої проєкти.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Оптимізація, DLSS, HDR, FOV — Bethesda виправить усі недоліки Starfield у наступних патчах

Starfield

В кожному тістечку головне начинка: ігрові ноутбуки Acer Nitro 16 та 17 вже в Україні

nitro 17

Аніме скоро приноситиме Sony більше грошей, ніж відеоігри

crunchy anime

Розробники Firmament розлютили ґеймерів використанням ШІ

Firmament

Артдиректор God of War приєднався до Netflix

Netflix

Ігрові ноутбуки від Acer Predator Helios 16 та Predator Helios 18 — відтепер в Україні

Встигніть зареєструватись на безкоштовний курс від Google та Projector Institute “Основи AI”

Projector Institute

Компанія Samsung заборонила співробітникам використовувати штучний інтелект

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: