Nvidia показали рейтрейсинг “на стероїдах”

Нещодавно компанія Nvidia та вчені з лабораторії візуальних обрахунків Дартмутського коледжу презентували свою нову технологію. Вона може рендерити мільйони джерел динамічного світла у реальному часі. Працює все звісно за допомогою трасування променів. При цьому варто зауважити, що кожне джерело може знаходитися будь-де, будь-як рухатися та взаємодіяти з іншими джерелами світла. Немає практично ніяких обмежень. Окрім цього, кожне джерело має власні м’які тіні, які чудово працюють.

Щоби працювати з цією технологією вам не знадобиться надпотужний комп’ютер і не доведеться робити попередніх обрахунків чи враховувати різні фактори. Для порівняння сучасні ігрові рушії, які використовують  технологію трасування променів, можуть лише кілька десятків джерел динамічного світла. За підрахунками дослідників, нова технологія працює приблизно у 65 разів швидше.

Працює ця чудо-технологія за рахунок того, що дослідники повторно використовують інформацію про стан сусідніх пікселів, отриману під час обрахунку попередніх кадрів. За допомогою цього збільшується швидкість рендерингу і зменшується рівень шуму. Nvidia та їх колеги певні, що нова технологія неабияк полегшить роботу розробникам ігор та іншим авторам медіаконтенту, адже їм не доведеться мучитися над довгим та нудним налаштуванням джерел світла.

Більш детально про нову технологію пообіцяли розповісти у межах прийдешньої виставки SIGGRAPH, яка проходитиме з 19 до 23 липня 2020 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Хакера, який злив дані GTA 6, помістили в психлікарню на невизначений термін

p.ua.gta6 lucia

Оптимізація, DLSS, HDR, FOV — Bethesda виправить усі недоліки Starfield у наступних патчах

Starfield

В кожному тістечку головне начинка: ігрові ноутбуки Acer Nitro 16 та 17 вже в Україні

nitro 17

Nvidia анонсували ШІ, що керуватиме NPC в реальному часі

nvidia unveils ace for games

Нові драйвери AMD і Nvidia можуть добряче попсувати вам життя

AMD

Нова технологія Nvidia дозволить дивитися Twitch i YouTube у 8К

Nvidia GeForce Experience отримала оновлення з українською локалізацією

GeForce Experience українською

Nvidia анонсує графічну карту наступного покоління у вересні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: