О диво, No Man’s Sky (знову) стала популярною!

Якщо ви сьогодні заходили у розділ “Хіти продажу” Steam, то напевне помітили, що перше місце займають не звичні нам PUBG, GTA V (яка тільки-но отримала жирне оновлення) чи якась гучна ААА-новинка, на кшталт Monster Hunter: World. Знаєте, яка гра обійшла їх усіх? No Man’s, матері його Sky! А все завдяки оновленню Next, яке додало до гри мультиплеєр!

Всім відома давня істина: будь-яке ігрове чортовиння стає навіть хай навіть на дрібку кращим, якщо там кооператив. No Man’s Sky укотре її підтверджує. Тутешній мультиплеєр — це передусім змога грати з трьома друзями, причому зі самісінького початку гри. А от з випадковими зореплавцями пограти не вийде — для вас вони будуть лише кульками світла, які ширяють у повітрі — тільки поспілкуватися за допомогою текстового або голосового чату.

Разом із кооперативом No Man’s Sky отримала повноцінний режим огляду від третьої особи, та цілком доречну кастомізацію, щоби кожен космонавт у вашій партії мав неповторний скафандр, рукавиці, чоботи, шолом… і расу. От тільки дивина — персонаж тої чи іншої раси не знає рідної мови, тому різнорасовий загін не дасть вам жодних переваг у ксенолінгвістиці. Ну і якщо вам неохота марафетити свого персонажа, можна просто згенерувати щось випадкове — розробники на цього вже руку набили, еге ж?

Також з’явилися і нові типи завдань: фотополювання, просто полювання, розкопки, набіги на вантажні судна тощо. Затятим будівельникам теж підвезли приємнощі — кілька сотень нових елементів для бази, поліпшену систему крафтингу з новими ресурсами, трансмутацію, а також можливість мати кілька баз одночасно і ставити телепорти де-завгодно на планеті. А на десерт — поліпшена графіка (хмари, бурі тощо), якісніші звукові ефекти, облагороджений інтерфейс, глибші океани та руїни.


На користь No Man’s Sky зараз грає як і знижка у 50%, так і банальна цікавість — всім кортить поглянути, що ж там такого накодували Шон Мюррей і компанія, і чи виконали свої обіцянки вивести свою гру на новий рівень. Поки що відгуки користувачів “дуже схвальні”. Поглянемо, чи зможуть вони перебити 2 роки стабільного “переважно негативного” рейтингу.

Ага, і ще одне: якщо ви свого часу купували No Man’s Sky у GOG (чи маєте намір це зробити), то мультиплеєр стане вам доступний аж наприкінці року. Отак-от!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У No Man’s Sky можна повністю кастомізувати зореліт, а космічні станції стали різноманітнішими

no man's sky orbital

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky

No Man’s Sky вже доступна на Mac!

No Man's Sky

Труднощі побудови українськомовної спільноти. Інтервʼю з перекладачем No Man’s Sky

No Man's Sky

No Man’s Sky восени приземлиться на Nintendo Switch

Нормандія

Нова експедиція у No Man’s Sky додасть до гри елементів роуґлайт

No Man's Sky

Творці No Man’s Sky зробили ремастер своєї першої гри на прохання 8-річного фаната

Joe Danger

The Last Campfire пропонує розв’язувати пазли у милому світі

The Last Campfire