О диво, No Man’s Sky (знову) стала популярною!

Якщо ви сьогодні заходили у розділ “Хіти продажу” Steam, то напевне помітили, що перше місце займають не звичні нам PUBG, GTA V (яка тільки-но отримала жирне оновлення) чи якась гучна ААА-новинка, на кшталт Monster Hunter: World. Знаєте, яка гра обійшла їх усіх? No Man’s, матері його Sky! А все завдяки оновленню Next, яке додало до гри мультиплеєр!

Всім відома давня істина: будь-яке ігрове чортовиння стає навіть хай навіть на дрібку кращим, якщо там кооператив. No Man’s Sky укотре її підтверджує. Тутешній мультиплеєр — це передусім змога грати з трьома друзями, причому зі самісінького початку гри. А от з випадковими зореплавцями пограти не вийде — для вас вони будуть лише кульками світла, які ширяють у повітрі — тільки поспілкуватися за допомогою текстового або голосового чату.

Разом із кооперативом No Man’s Sky отримала повноцінний режим огляду від третьої особи, та цілком доречну кастомізацію, щоби кожен космонавт у вашій партії мав неповторний скафандр, рукавиці, чоботи, шолом… і расу. От тільки дивина — персонаж тої чи іншої раси не знає рідної мови, тому різнорасовий загін не дасть вам жодних переваг у ксенолінгвістиці. Ну і якщо вам неохота марафетити свого персонажа, можна просто згенерувати щось випадкове — розробники на цього вже руку набили, еге ж?

Також з’явилися і нові типи завдань: фотополювання, просто полювання, розкопки, набіги на вантажні судна тощо. Затятим будівельникам теж підвезли приємнощі — кілька сотень нових елементів для бази, поліпшену систему крафтингу з новими ресурсами, трансмутацію, а також можливість мати кілька баз одночасно і ставити телепорти де-завгодно на планеті. А на десерт — поліпшена графіка (хмари, бурі тощо), якісніші звукові ефекти, облагороджений інтерфейс, глибші океани та руїни.


На користь No Man’s Sky зараз грає як і знижка у 50%, так і банальна цікавість — всім кортить поглянути, що ж там такого накодували Шон Мюррей і компанія, і чи виконали свої обіцянки вивести свою гру на новий рівень. Поки що відгуки користувачів “дуже схвальні”. Поглянемо, чи зможуть вони перебити 2 роки стабільного “переважно негативного” рейтингу.

Ага, і ще одне: якщо ви свого часу купували No Man’s Sky у GOG (чи маєте намір це зробити), то мультиплеєр стане вам доступний аж наприкінці року. Отак-от!

Читайте також

Оновлення No Man’s Sky поліпшило графіку і додало тваринам хутро

No Man’s Sky

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

У The Last Campfire від авторів No Man’s Sky побільшало контенту

The Last Campfire

У No Man’s Sky дозволили приборкати іншопланетну істоту

No Man’s Sky

Режисер Ori розкритикував розробників Cyberpunk 2077 та No Man’s Sky… а потім вибачився

No Man’s Sky безкоштовно оновлять для PS5 та Xbox Series

No Man’s Sky

Творці No Man’s Sky працюють над новою (і не менш масштабною) грою

No Man’s Sky схрестили з… Dead Space

No Man's Sky

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: