Oculus Rift — пакунок ігор і дата виходу

Сьогодні у Голлівуді (Каліфорнійщина, США) закінчується Oculus Connect 2, конференція, присвячена усьому, що пов’язано з Oculus Rift. Під час виступів, доповідей і обговорень у конференц-залі розкішного готелю Loews розробники довідалися нові подробиці специфікації Oculus Rift, а ми, ґеймери, отримали демонстрацію чотирнадцяти яскравих ігор для цього нового способу споживання відеоряду.

У ролику були помічені Adr1ft, The Vanishing of Ethan Carter, Battlezone, Edge of Nowhere, Gang Beasts та інші ігри. Трейлер виглядає цікаво, однак випробувати реальний ігролад з шоломом VR на конференції ніхто не дав, тому рано робити висновки про революцію в ігровій індустрії.

Окрім цього в інтерв’ю порталу PC Gamer віце-президент Oculus VR Нейт Мітчел розповів, що користувацький набір Oculus Rift надійде у продаж у першому кварталі 2016 року. До складу набору входитиме шолом, спеціальний сенсор і контролер Xbox One. А ціна складе приблизно $300 доларів. Однак у словах пана Мітчела є невеличка неточність. Коли він пояснював, чому компанія досі не почала приймати замовлення на Oculus Rift, то прохопився:

Якщо ви збираєтеся дати мені $300 сьогодні, я не буду радий розповісти вам: „Добре через дев’ять, 10, 11 чи 12 місяців ви нарешті отримаєте те, на що сподіваєтеся“.

Тобто розробники шолома віртуальної реальності не хочуть засмучувати своїх покупців тривалим очікуванням, але в тривалості підготовки до продажу вони самі не впевнені і перший квартал 2016 року може легко перетворитися на другий…

Ще незрозумілим залишається, чому власний контролер Oculus Touch будуть продавати потім і окремо від основного набору.

А ви чекаєте на вихід Oculus Rift?

Читайте також

VR-гра за мотивами The Walking Dead заробила близько 29 млн доларів

The Walking Dead: Saints & Sinners

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Стала відомою дата виходу Time Machine VR

WEGAME — коротко та по суті

Minecraft виходить на VR-ринок

Insomniac анонсувала вихід ще чотирьох ігор цього року

Не надто вдалий запуск віртуальної реальності у Steam

Віртуальна реальність — майбутнє ігрової індустрії

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: