Один рік Overwatch! новий сезон та інші цікавинки

Overwatch один рік, хоча, насправді, рік почнеться завтра і найкращий метод відзначити першу річницю — це, звісно, новий сезон. В сезоні “святкування” з’явились аж три нові мапи для режиму “Аркада” та, як завжди, тематичні контейнери та безліч нових предметів. Однак, цього разу Blizzard змогли потішити нас не тільки красивими скінами, а й хвацькими танцювальними анімаціями для ВСІХ героїв Overwatch. Ну просто погляньте на цю прекрасну Трейсер (анімації решти героїв можна глянути тут):

На честь цього дійства Blizzard випустили відповідне електронне видання гри — Overwatch: Game of the Year Edition, в якому, на жаль, будуть ті ж бонуси, що колись мало попереднє замовлення гри, а саме: 5 класичних скінів, Трейсер для Heroes of the Storm, малюк Вінстон для World of Warcraft, крила Ангела для Diablo III, портрети для StarCraft II, тематична сорочка для Hearthstone та 10 безкоштовних контейнерів. Якщо ви ще досі маєте сумніви, чи вартий Overwatch вашої уваги, можете прочитати, або подивитись наш огляд, або прийняти участь у безкоштовних вихідних, які триватимуть з 26 по 29 травня.

Ще Blizzard повідомили, що цього літа в Європі та Америці розпочнеться ліга Overwatch Contenders для майбутніх проґеймерів Overwatch. Нульовий сезон ліги Overwatch Contenders буде доступний усім і призначений він для того, щоб Blizzard визначили 8 найкращих команд. Призовий фонд цього дійства складатиме 50 000 $. Після цього розпочнеться перший сезон, який триватиме 6 тижнів і лише 4 команди зможуть поборотися за 100 000 $. Також Overwatch Contenders дає великий шанс ґеймерам трапити до організації Ліга Overwatch, на яку Blizzard покладає великі надії. Більш детально про лігу Overwatch Contenders можна прочитати тут.

І на останок, IGN продовжила викладати цікаві інтерв’ю з ґеймдиректором Overwatch Джеффом Капланом про розробку героїв. Для прикладу, роблячи Маккрі, розробники надихались Half-Life і вбивчим револьвером, а Бастіону спершу задумували інше ультимативне вміння. Як створювались герої підтримки ми вже писали, а ось тут, тут і тут можна подивитися як створювались герої оборонинападу і танки.

Читайте також

PlayNews #325 — Ghost Recon Wildlands, Overwatch

Ghost Recon Wildlands Sam Fisher

У Overwatch з’явиться 27-ий герой — Brigitte

Overwatch

Новий патч для Warcraft III та анонс турніру

Перший етап Overwatch League завершився

Overwatch League

Новий смертельний персонаж з’явився у Heroes of the Storm

Maiev Shadowsong

Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Перший сезон Overwatch League уже розпочався

The Darkening of Tristram повернеться до гравців уже за декілька днів

Популярне