Огляд доповнення StarCraft II: Nova Covert Ops

Автор: Роман Береговий @UltramarinUa

StarCraft II: Nova Covert Ops — це перше доповнення до другого старкрафту, остання з трьох частин якого нещодавно побачила світ. Попри те, що основна сюжетна лінія скінчилась і Сара з Джимом нарешті змогли піти в захід сонця, сектор Копрулу продовжує жити й генерувати різного роду проблеми й конфлікти, котрі хтось повинен вирішувати. Одною з таких “вирішувачів проблем” є Новембер  Терра, також знана як Нова — член елітного загону “Привидів” — корпусу найманих вбивць та диверсантів Домініону Терранів. І ось, чергова змова, чергова проблема, що потребує вирішення.

Якщо ви чекали, що доповнення розкаже вам цікаву і захопливу історію, котра була у ванільній трилогії, то поспішаю вас розчарувати. На нас чекає середнячок зі знайомими обличчями. Історія походження та минуле Нови так і залишаться за кадром. Також не обійдеться без старої доброї амнезії в якості зав’язки. Сінематиків, до речі, теж не завезли, що вже стає сумною традицією. Їхнє місце зайняли ролики на ігровому рушії. Я не кажу, що вони погані, більше того виглядають вони добре, та все ж до легендарних блізівських синематиків їм як до неба рачки.

StarCraft II: Nova Covert Ops

Та не історія стала для мене головним мінусом гри. Давайте повернемося до її назви, точніше, до її Covert Ops частини. Отож, гра у нас про найману вбивцю, що використовуючи свої вміння та камуфляж, щоби по-тихому вирішувати проблеми Домініону, адже немає людини — немає проблеми. Та чомусь більше половини доповнення ми будемо вести наші армії в наступ або стримувати тисячі ворожих юнітів протягом певного часу. Це. Не. Круто. Ось, що  я можу про це сказати. Адже від гри з таким підзаголовком очікуєш зовсім іншого. Хотілося побачити дев’ять місій, що схожі на найкрутіші завдання блізівських стратегій, де ми брали під контроль лише загін елітних юнітів-героїв і просували їх по мапі. Я не скажу, що в доповненні цього взагалі не було, просто цього МАЛО, занадто мало, як на мій смак. Проте не міг не потішити фрагмент, в якому розробники використали прийом, котрий вже давно використовують старкрафтівські модороби й перетворили гру на сайд-скроллер.

Загалом, я можу сказати, що  StarCraft II: Nova Covert Ops — далеко не найкраще доповнення, що я бачив. Так, в третьому паку місій ситуацію намагались виправити, та здається, що кожну місію робили інші люди. Я хотів би потиснути руки тим, хто робив місії з керуванням суто Новою й намагався виправдати назву, та з докором подивитись в очі тим, хто змушував мене вбити декілька годин життя, винищуючи одноманітні орди ворогів. Стосовно того, купувати StarCraft II: Nova Covert Ops, чи ні, вирішувати вам, та якщо ви все ж хочете це зробити — раджу дочекатись знижок.

А для тих, хто все ще вагається — наше проходження StarCraft II: Nova Covert Ops.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

73

Автор: Владислав Папідоха

Senua's Saga: Hellblade 2

Магія у коробці — Огляд настілки «Хижі світи»

Автор: Малютенко Михайло

Хижі Світи

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

Автор: Олег Куліков

manor lords

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

85

Автор: Владислав Папідоха

Rise of the Ronin

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

Автор: Володимир Бортюк

hator phoenix review site v02

Якої сили подачу ви здатні прийняти? Огляд фільму «Суперники»

Автор: Андрій Присяжний

Суперники

Лише сідницями ситий не будеш. Огляд Stellar Blade

78

Автор: Володимир Вітовський

stellar blade cover

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

90

Автор: Барлет Ярослав

balatro