Огляд доповнення StarCraft II: Nova Covert Ops

Автор: Роман Береговий @UltramarinUa

StarCraft II: Nova Covert Ops — це перше доповнення до другого старкрафту, остання з трьох частин якого нещодавно побачила світ. Попри те, що основна сюжетна лінія скінчилась і Сара з Джимом нарешті змогли піти в захід сонця, сектор Копрулу продовжує жити й генерувати різного роду проблеми й конфлікти, котрі хтось повинен вирішувати. Одною з таких “вирішувачів проблем” є Новембер  Терра, також знана як Нова — член елітного загону “Привидів” — корпусу найманих вбивць та диверсантів Домініону Терранів. І ось, чергова змова, чергова проблема, що потребує вирішення.

Якщо ви чекали, що доповнення розкаже вам цікаву і захопливу історію, котра була у ванільній трилогії, то поспішаю вас розчарувати. На нас чекає середнячок зі знайомими обличчями. Історія походження та минуле Нови так і залишаться за кадром. Також не обійдеться без старої доброї амнезії в якості зав’язки. Сінематиків, до речі, теж не завезли, що вже стає сумною традицією. Їхнє місце зайняли ролики на ігровому рушії. Я не кажу, що вони погані, більше того виглядають вони добре, та все ж до легендарних блізівських синематиків їм як до неба рачки.

StarCraft II: Nova Covert Ops

Та не історія стала для мене головним мінусом гри. Давайте повернемося до її назви, точніше, до її Covert Ops частини. Отож, гра у нас про найману вбивцю, що використовуючи свої вміння та камуфляж, щоби по-тихому вирішувати проблеми Домініону, адже немає людини — немає проблеми. Та чомусь більше половини доповнення ми будемо вести наші армії в наступ або стримувати тисячі ворожих юнітів протягом певного часу. Це. Не. Круто. Ось, що  я можу про це сказати. Адже від гри з таким підзаголовком очікуєш зовсім іншого. Хотілося побачити дев’ять місій, що схожі на найкрутіші завдання блізівських стратегій, де ми брали під контроль лише загін елітних юнітів-героїв і просували їх по мапі. Я не скажу, що в доповненні цього взагалі не було, просто цього МАЛО, занадто мало, як на мій смак. Проте не міг не потішити фрагмент, в якому розробники використали прийом, котрий вже давно використовують старкрафтівські модороби й перетворили гру на сайд-скроллер.

Загалом, я можу сказати, що  StarCraft II: Nova Covert Ops — далеко не найкраще доповнення, що я бачив. Так, в третьому паку місій ситуацію намагались виправити, та здається, що кожну місію робили інші люди. Я хотів би потиснути руки тим, хто робив місії з керуванням суто Новою й намагався виправдати назву, та з докором подивитись в очі тим, хто змушував мене вбити декілька годин життя, винищуючи одноманітні орди ворогів. Стосовно того, купувати StarCraft II: Nova Covert Ops, чи ні, вирішувати вам, та якщо ви все ж хочете це зробити — раджу дочекатись знижок.

А для тих, хто все ще вагається — наше проходження StarCraft II: Nova Covert Ops.

Останні огляди

Огляд коміксу «Музична скринька. Том 1. Ласкаво просимо в Пандорію»

Автор: Владислав Папідоха

Музична Скринька. Ласкаво просимо в Пандорію

Огляд ґеймерської софи Cougar RANGER

Автор: Зімін Антон

Огляд офіційного мерча Assassin’s Creed українського виробництва + РОЗІГРАШ

Автор: Зімін Антон

Assassin’s Creed | WP Merchandise

Таємниці північних загарбників: огляд артбука Assassin’s Creed Valhalla

Автор: Олег Куліков

Світ гри Assassin’s Creed Valhalla | артбук

Огляд ігрового ноутбука Acer Nitro 5 AN515-43 (NH.Q6ZEU.012)

Автор: Зімін Антон

Пиво, гроші та купа веселих гостей: огляд настільної гри «Таверни Тіфенталя»

Автор: PlayUA

Таверни Тіфенталя

Молода орлиця. Огляд фільму «Диво-жінка 1984»

Автор: Олег Куліков

Диво-жінка 1984 / WW84 (2020)

Старий новий Dirt. Огляд Dirt 5

68

Автор: Володимир Вітовський

Dirt 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: